Scott Scale 40'ın Öyküsü...

Erol KOLAS

Daimi Üye
Tepki
188
Bisiklet
Salcano
Recep Bey'e yeni bisikleti hayırlı uğurlu olsun. Kazasız turlar dilerim, sele borusu hevesini biraz kursağında bırakmış ama yeni'nin yeri bir ayrıdır her zaman. 3 kişiye birden sigarayı bıraktırması bakımından çok büyük bir hayır getirmiş bisiklet. Sağlık ve spor adına çok güzel bir örnektir bu.

Konu ve fotoğraflarınız için Hakan Bey'e teşekkür eder, Keşan Bisiklet Grubu'na saygılarımı sunarım.

Scudo
Tepki
50
47 yılın, kendimi bildiğim yıllarını dolu dolu (mesleğim,spor, siyaset,dernekçilik vs.)geçirmiş olan bendeniz, bu yeni hobimden,daha öncekilere göre çok daha fazla memnun olduğumu belirtmeliyim.
Anlatımın için ağzına yüreğine sağlık Hakan.Ve bisiklet için heveslendirip desteklediğin içinde sağolasın.
Bir ara eski ağır biskletim ve basketboldan kalan diz yaralanmalarım nedeniyle ağrıyan dizim bana bisikleti bıraktıracakken,kendi scottunu "ağbi yenisini alana kadar benim bisikletim senindir" deyip altıma çeken ve eskilere binen sevgili Harun.Teşekkürler canım kardeşim.SAOL KURT.:(((
Haluk'un dükkanda belki günde 3 kez yapılan toplantılar ve defalarca içilen çaylar,sağa sola (Ankara,İstanbul,Yunanistan) edilen telefonlar.Çok kahrımızı çekiyon be Haluk.Eyvallah hocam.Teşekkürler.
Yeni bisikletimden daha çok sevindiğim üç arkadaşımın sigarayı bırakmış olmasıdır.Sürdürürler umarım.Kamil tekrar başlarsanız...... söylemiştim.
Çok eski dostlarım.Kamil baba,Ahmet Murat,Cengizhan ve diğer dostlarım.
Hep beraber yarattığımız bu çıkarsız ve pazarlıksız aile ortamı için son kez teşekkürler hepinize...
BİR AĞAÇ GİBİ TEK VE HÜR,BİR ORMAN GİBİ KARDEŞÇESİNE...

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
Recep, Sigara bırakmak uzun zamandır aklımda olan bişeydi, sana bisiklet alımı için sataşmak da vesilesi idi. Ama yanıma WOLF kardeşimi ve Faruk'u da çektim. Zorlu savaşımda mutluluğu beraber paylaşacağız.
Bahsettiğin o paylaşım varya, takım olmanın tüm nüvelerini içinde barındırmakta.
Kopmaz, sarsılmaz bir DOSTLUK, ARKADAŞLIK, ABİLİK, KARDEŞLİK. Neden bize katılan bir daha ayrılmıyor belli, sade basit saf yalın bir SEVGİ paylaşımı yaşıyoruz.
SCALE40 ı iyi günlerde kullan sevgili Recep, kazasız belasız

haluk akalın

Daimi Üye
Tepki
831
@Recep PEKCAN

Sevgili Recep sizlerle olmak benide çok mutlu ediyor seninde dediğin gibi çıkarsız menfaatsiz bir aile ortamımız var zaten böyle arkadaşlıklar devamlı ve kalıcı olur:in: ALLAH nazardan saklasın,çıkarsız menfaatsiz aile ortamının devamı dileği ile:) ,kazasız sürüşler tabanı düz bassın. :in:

Eren AYDIN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.279
Yeni bisikletiniz hayırlı uğurlu olsun. Umarım kazasız belasız sürüşlere nasip olur. Yani şunu söyleyeyim anlatımınız o kadar güzel ki sanki bende orda sizi izliyo gibi oldum:=) Bu güzel anlatımınız için elinize kolunuza sağlık.
Sigara konusuna gelince, eğer 3 kişi de gerçekten bırakabilmişse çok çok güzel bir olay. Yalnız mesele tekrar başlamamak. umarım tekrar başlamaz abiler.

Teşekkürler.

Kamil Tabak

Forum Demirbaşı
Tepki
1.764
Aldığımız keyfi size anlatamam, bugünde 3 adet Corratec x vert motion geldi ve kuruldu. Yine aynı şevk yine aynı haz alındı.
Bugün Recep'in selede geldi, geldi de biz o sele gelene kadar inanın çatladık. Kargo taşıyıcısı resmen bilinçli olarak en sona bıraktı bizi saat 17:30 gibi yaptı teslimatı.
Recep sinirlendi, ben zaten stres altındayım sigara bırakmış olmakla. Bulsak adamı bir kaşık suda ....., tabi içimiz öyle dışımız yine efendiliğini bozmadı. Ama ben adamın adını plakasını vs aldım baştan, ardından da bir kelam ettim, kem küm etti ukela tavır ve edaları ile. Sonra detaya inince mos mor mor mor oldu ve direksiyonda kala kaldı. İnsanoğlu iyilik hoşluktan anlamıyor. Sakin sessiz beyefendi tavırlarınızı salaklık, acizlik gibi algılıyorlarya inanın o zaman benim için herşey bitiyor. Dersimiz konuşarak gereken dersi vermek haline geliyor.
Neyse bugünü de onca strese rağmen sigarasız atlattım ya ohhhhhhh....
Yarında Recep Scott u ile kesin bir uçuş turu çektirir :))))))

Serdar TEBER

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Keyifli anlatımınız için teşekkürler, ben de kendi bisikletimi aldığım gün aynı hisleri yaşamıştım, o güne döndüm tekrar :) Bisikletlerin hepsi de çok güzel.
Herkese sigarasız ve bol pedallı günler diliyorum.