Scott S10 Speedster, Uygun Fİyata

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Aşağıda özellikleri belirtilen Scott S10 bisikletim satılıktır. M size olup 170 boy ve üzeri için uygundur. Bisikletimi Marmaris’ ten Mustafa Aktaş arkadaşımdan almıştım, amacım bir ara heveslendiğim triatlon için kullanmaktı ancak mevsim ve işim nedeniyle hiç kullanamadım, aldığımdan beri evimde çalışma odamda özenle muhafaza edilmiştir. Alanın kesinlikle çok memnun kalacağı bir bisiklettir. Kadro S10 olup sıfırdır.
COMPONENTS:
Kadro : Hydroformed Alloy Tubing Road geometry 7005 Alloy D.Butted Integrated Headtube.
Maşa : ADDICT Carbon/Alloy 1 1/8 "" Alloy steerer Integrated,
Arka Vites : Shimano RD 2200 24 Speed sıfır malzeme
Ön Vites : Shimano FD 2203 –F
Vites ve Fren Kolları : Düz gidon yol komp. BL-R550 Pal Siyah, Sl-R441, Sl-R440 Siyah Silver 9 lu.
Fren : Scott Comp L SCBR- 316 A 41-56 mm
Zincir : KMC IG 51
Ayna Kol : Truvativ ISOFLOW 30/42/52 T
Orta Mil : Truvativ 07BB 68/108
Jantlar : Çift duvar jantlar DRC ST16 Madein İtaly (sıfır)
Lastikler : Hutchinson Equinox Wire 700 x 23 C
Furş : Integrated Steel Cup
Sele Borusu : Scott Alloy 31.6mm
Sele : Scott Road Pro
Arka Hazne : Scott Comp 32 H
Ön Hazne : Scott Comp 32 H
Ağırlık : 9,40 kg +/- (pedallar hariç)
Gidon : Corratec siyah gidon (sıfır)
Gidon Boğazı : zzyzx (sıfır)
Dişli : Sram PG-850 12-26 T
Jant Telleri : 14 G Stainless silver 2 mm
EKSTRA : Sele altı suluk tutucu, 750 cc Alüminyum matara, km saati.
FİYAT : 1200 TL
Üzerindeki çift kat jantlar daha kaliteli ve hafiftir. Üzerindeki komponentlerin pek çoğu hiç kullanılmamıştır (kadro, jantlar, vites kolları, fren kolları, boyun, gidon vb)
Pompa, barend lar fiyata dahil değildir, zil ve km saati dahildir.
NOT: Bisikletin sadece kadrosu 530 EU dur. Yani Bisiklet kadro fiyatına geliyor. :)
SATIŞ NEDENİ: Tura daha yatkın bir model almayı düşündüğüm için satmayı düşünüyorum.
TAKAS: Scott Sub 20, Specialized, Trek FX 3 ve sonrası bir model ile düşünülebilir. Ayrıca modeline bağlı olmak üzere MTB de olabilir.

RESİMLER :
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

700/25 ya da biraz daha kalın bir lastikle turlarda da kullanıma uygundur (Bu gidon ile).

Scudo

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Mart sonunda kaldırdığım ilanım yeniden günceldir. Bisikleti hala kullanmadım, Takas seçeneği de vardır, takas koşulları yukarıda belirtilmiştir. Ciddi olarak ilgilenenlerin cepten ulaşmasını rica ederim. Bisikleti parçalamayı düşünmüyorum, saygılar

Tepki
20
Bisiklet
Scott
Hocam hayırlı satışlar. Bar endleri sızmış taktiniz. Markası nedir. Bende Scott sportster p3 var onun icin düşünüyorum. Cevabınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
Evet Can kendim taktım, daha önceki MTB mde vardı, o zamanlar çok memnun olduğum için satarken çıkarıp bu bisiklete taktım ama henüz bunda nasıl bilmiyorum çünkü kullanmadım daha.

Yusuf Z. Şipal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.476
Bisiklet
Cannondale
G ü n c e l d i r,
ciddi alıcılarla fiyat görüşülebilir.