SCOTT racing elite

MUSTAFA ŞAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
SCOTT racing elite MARKA ALUMİNYUM 7005 ALAŞIMLI PROFESYONEL YARIŞ KADROSU. 18 inç, 1660 GR AĞIRLIĞINDADIR. BOYASINDA ÇİZİK DAHİ BULUNMAMAKTADIR. fiyatı 300 ytl olarak düşünüyorum. İlgilenenlerin cevabını bekliyorum.http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=3169324

Scudo

onaran

Daimi Üye
Tepki
27
aslında tam aradığım gibi bir kadro ama ne yazıkki biraz geç verilmiş bir ilan keşke önceden verilseydi ben alırdım kadromu değiştirmeyi düşünüyom tüm parayı başka parçalara yatırdım ama sahibinle yinede bir görüşmek isterim mümkünse

MUSTAFA ŞAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
Mesajımı okuyanlara merhaba. Benimle iletişim kurmak isteyenler için telefonum 0535 5656995. selamlar

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Bu arada alacak olanalara dikkat etmeleri gereken bir hatırlatma...V fren pivotu yok...Yani kadro "Only Disc"...

Çok güzel bir kadro alcak olana şimdiden hayırlı olsun diyorum;)

MUSTAFA ŞAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
ilan günceldir. kadroya ek olarak noname sele kelepçesi ve sıfır amoeba sele borusu veriyorum.

MUSTAFA ŞAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
arkadaşlar kadro satılmıştır. alan arkadaş hayrını görsün. ilginize teşekkürler.

MUSTAFA ŞAHAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
Arkadaşlar teknik bir alışveriş sorunu nedeniyle kadroyu geri almış bulunmaktayım. Yeniden satışa sunuyorum. Amoeba sele borusu ile birlikte 300 YTL dir. Teşekkürler.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
bu kadro neden bu kadar ucuz bir fiyat merak etim bu marka kadrolar fiyatlar çok bariz pahalı bir durumda ama kafamı kurcalıyor bir çok şey tabi merak ediyorum çokda çekiniyorum o yüzden almayı düşünemiyorum aslında bir ara almayı düşündüm forumdan bazı arkadaşlarla yazıştım bu kadro hakında onlarda bir anlam veremediler ne bilim almakla almamak arasında kaldım aslında alabilirim ama işte çekiniyorum kardeş ya neden acaba bu kadar ucuz nasıl yakından görebilirimki ben antalyadayım sen gaziantepde aslında gelmeyi bile düşünüyorum sırf kadroyu görebilmek için belki bayramdan sonra gelebilirim bende antepliyim sonuçta nasip bakalım

BF Okuru

Üye
Tepki
2
abi ben almak istiyorum boyum 173cm mtb den fazla anlamıyorum boy olayından acaba bana uyarmı diye birde disk fren harici takılmazmı buna v fren çünki disk freni sevmiyorum eyer v fren olursa alayım dostum ben irtibata geçelim sizden cevap bekliyorum

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267
@tour.de.frans

@Alican

@atlastancepkenli

Sorunuzun cevabı iki mesajda da verilmiş.