scott charger 2.7 twincasing tec. pinch guard insort 42a/40a dual compouns

dh fr 2,70 dış lastik isteyen varmı?

• Evet çok ihtiyacım var.

• Hayır hiç İhtiyacım yok.

• Toplam katılım
    46
  • Anket kapanışı .

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
sen bunu yaza kadar satamazzsan fiyatı ne yaparsın :D yazın alabilirim ancakta bide aynakolu tek yaprak kullanırsak anca sığar heralde bide buna uygun jant takımı önerebilirsen çok sevinirim yazın yz kadrosuna topluycam bisikleti sığarmı acepp alırsam sığmazsa geri verirmisin paramı

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
Salı pazarı kıvamına gelmiş konu....
Sürekli güncel hala güncel ?..
50 olmaz mı....60 olurmu ??

tolga_bali

Aktif Üye
Tepki
44
@Halil Uygun

evet yaaa aynen öyle oldu.

ee ne yapalım talep edenler var ama öldürmeye çalışıyorlar.

neyse satış güncel, çifti 100 ytl kargoyu alan öder.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
793
salı pazarı malı pazarı arkadaş birde sen teklif ver o zmn da biz bilelim ;) bahane hazır ,ihtyc. yok
arkadaş 65 ytl kargo benden ...

BYselam

Üye
Tepki
41
Başlangıç
2001—02
Bisiklet
Diğer
Scott Charger 26 x 2.7" lastik kullanıyorum.

bu lastikler kesinlikle çok zenginler için yapılmış. 4 yada 6 iniş yapabildim daha. buna rağmen lastiklerin nerede işe yarısı bitti. arka lastikte diş kalmadı diyebilirim.

genel olarak yol tutuşu inanılmaz. bu kadar keyifli bir iniş sağlaması olağan üstü. iniş için yapılmış harkulade bir lastik. dünkü inişten sonra sadece arkadan 20 nin üzerinde diken çıkardım. hiç biri iç lastiğe olaşamamış!!!

yanlız dediğim gibi bu lastiklerden edinmek isteyen arkaaşlar bi kaç kez düşünün. lastiklerin en azından dişlerinin ömürleri gerçekten çok kısa. belki 5 6 iniş sonra tamamen bitecekler gibi. şimdiden lastik aramaya başladım.

abi ben bunu buldum acaba gerçeklik payı ne kadar acaba

tolga_bali

Aktif Üye
Tepki
44
@BYselam

satmakta olduğum lastikler ikinci set lastiklerim. ilk set bana yaklaşık 1 sene gitti. hafta sonları nadiren iniş yapmadan geçiyor.

bu set ile 30 yada 40 iniş anca yaptım daha lastikte herhangi bir aşınma olmadı. aynı lastiktenmi bahsediyoruz acaba?

satış hala güncel.

çifti 100 ytl kargo alıcı öder.