Scott Addict Team Edition

Tepki
21
aman allahım kör oldum galiba...scott, addict ve team edition 3ü 1 arada...allah kaza bela vermesin ne diyeyim...kaldım valla monitöre yapışık bir halde

• Beğen
Tepkiler: Bibendum
Scudo

hasan mehmet yalı

Aktif Üye
Tepki
382
Bisiklet
Corratec
vallahi ne desem , tek kelime ile muhteşem, resimleri büyütüp,eşe dosta dağıtıp,işte bisiklet bu demek lazım.biz de pazar günü taaa sultanahmetlere gittik gözümüz gönlümüz açılsın diye,meğerse o güzellik ne kadar da yakındaymış. tam bir cinsel obje olmuş yani:D . allah daha iyisini versin dicem ama öyle bir şey var mı acaba ? gerçekten iyi günlerde kullanmanı dilerim .mutlaka nazarlık tak dicem ama o kadar hafif nazarlık bulursam ben alacam:D 23 nisan ı da düşünmek lazım grupça ,saygılar.

• Beğen

lindemann

Forum Bağımlısı
Tepki
1.151
Makina nefis, cekimler de olaganüstü. Söylencek baska söz yok. Ancak bunu bize bisiklet diye yutturamazsiniz.. bu bir sanat eseri.....

• Beğen

STORMER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.587
Necmı abının ZIPP lerrıde olsaydı ama yok olmaz bu makınaya tas atılmaz dokunulmaz
Cucu okadar konustuk ettık ınan bana bu kadar guzel olucagı aklıma gelmezdı pazar herhalde cıkartırsın bıde yolda gıdısını denememız lazım:D :D :D

Gursel agabeyın ellerıne saglık

EEEEE artık darısı Pınarello Montello ya kardesııııııııııııımmmmmm

• Beğen

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
@STORMER

Mesajlar için teşekkürler.Çekimler bana ait ama bisikleti Hakan hayata geçirdi. Onun ellerine sağlık..Süper ve özenli bir işçilik yaptı.Torkmetrelerle çalışıldı (1 değil 3 farklı olanla), kablo boyları ince ince hesaplandı, sele boyu 2 aşamada ayarlandı vs..

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
eeee tabi böyle bie sele borusunu 1 seferde kesmek yürk ister... Bir yanlış kesitin mi gitti... Uzun kesersen sorun yokta kısa kestin mi gitti...

STORMER

Forum Bağımlısı
Tepki
2.587
@gürselO zaman Hakan arkadasımızın da ellerıne saglık cunku boyle toplamak sanattır
Gursel agabey sızlerıde musaıt olursanız bır hafta sonu aramızda gormek ısterız<Aslında her hafta sonuda fakat ıs yogunlugundan bır seferde bızlere yeter:D >

• Beğen

yighitjan

Forum Bağımlısı
Tepki
292
Ankara'da Ahmet Akyurek diye bi hocamız var belki duymuşsunuzdur,onda da aynı kadroya toplanmış bisiklet var ağırlığı yanlış hatırlamıyosam 6 kg(Suluk vs haric boş ağırlıgı)civarındaydı.Yine yanlış hatırlamıyosam 6500-7000 Ytlye topladı.

Not:Kadro Xs

• Beğen

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Yemin ediyorum diyecek söz bulamıyorum ya.Bisiklet buysa biz neye biniyoruz biz bisiklete biniyorsak bu ne...
Allah frenlerine zeval vermesin... (Bundan daha iyi bir dilek olamaz heralde...)

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
@Bibendum

Demişsin bir konuda (Shimano 2008 yenilikleri...)
Yoksa başka bir alet daha mı geliyor...

• Beğen

SNkaraoglu

Forum Demirbaşı
Tepki
233
Ben buna aşık oldum sanki...
Benim çelik yığınımla karşılaştırınca ,,

Hayırlı olsun

• Beğen

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
@STORMER
Tesekkurler Stormer.
Bibendum'la konusuyoruz.. Ben de aranıza katılmaktan şeref duyacağım.. İnşallah bir gün o da olacak..

• Beğen

iskoc

Aktif Üye
Tepki
88
çok güzel bir bisiklet. aşık olmamak elde değil. ellerinize sağlık ve güle güle pedallamanız dileğiyle

Emir Alaca

Forum Bağımlısı
Tepki
437
Şaheser gibi bir bisiklet.Gerçekten bakmaya doyum olmuyor. Güle güle kullanın.

• Beğen