Schwalbe Marathon kargo ücreti

sokol yeşil

Aktif Üye
Tepki
76
Merhaba arkadaşlar;

bu siteden : (link)
Schwalbe Marathon almayı düşünüyorm fiyatı uygun gibi geldi ama kargo ücreti olarak fazla alırlarsa pek bi avantajı kalmayacak.. Ortalama kargo ücreti ne kadara çıkar bilen arkadaşlar aydnlatırsa memnun olurum ona göre karar vericem.. ya da istanbulda nerde bulabilirim??

İyi forumlar..

Scudo

MuratHan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.287
Bisiklet
Scott
58 euro üzeri alışverişlerde kargo bir çok üründe bedava. Bunun altında alışverişlerde ise yaklaşık 6 euro kargo ücreti ödersiniz. Kargo bedava olduğunda paketiniz yaklaşık 5 iş günü içerisinde elinizde oluyor diğer türlü 10 - 15 gün arası.

• Beğen
Tepkiler: sokol yeşil

sokol yeşil

Aktif Üye
Tepki
76
@MuratHan

Ben çatlarım o kargo gelene kadar:) Peki gidip kendim alabileceğim yerler var mı mesela eminönünde bulabilir miyim schwalbe marathon u??

• Beğen
Tepkiler: Sercan KOCA
Tepki
7
Ben kendime lastik ararken sirkecide ki efor bisikletin karşısında schwalbe lastiklerin satıldığını görmüştüm, mağazanın adını hatırlamıyorum hatta girip marathon xr nin fiyatını sormuştum yanlış hatırlamıyorsam 73 euro demişlerdi.

• Beğen

sokol yeşil

Aktif Üye
Tepki
76
@Umut Zeydanlı

Gidip araştrmak lazım bu arada da xr nin maşallahı varmış 73 euro:) sirkecide bulursam yine buraya yazarım arkadaşları bilgilendirmek açısından.. İyi forumlar

abdullah gökduru

Aktif Üye
Tepki
194
efendim selamlar. elimde marathon xr 1.6 katlanabilr lastik var az kullanılmış paketli bir şekilde duruyor bir kenarda. ilgilenenlere duyurulur

Tepki
7
gittim ve mağazayı buldum. Aslı bisikletmiş mağaza hatta kendi ihtiyacım olan şeyleri de ordan aldım, neyse fazla uzatmadan sizin aradığınız schwalbe marathon lastiklerin fiyatını da sordum 33 euro dediler(1.25, 1.50, 1.75, 2.00 hepsi için aynı fiyatı verdiler), çok şaşırdım ve üzüldüm, bende bu lastiklerden almayı düşünüyordum ama gidip xr'nin fiyatını görünce en fazla 15 euro daha ucuzdur diye düşünüp almaktan vazgeçmiştim.Siz yine de gidip bir bakın bence.

• Beğen

sokol yeşil

Aktif Üye
Tepki
76
@Umut Zeydanlı

Verdiğiniz bilgi için çok teşekkür ederim bende almayı düşünüyorum ama daha karar veremedim sizce 33 euro schwalbe maraton için nasıl bi fiyat aslında sirkecide genelde diğer yerlere göre daha ucuz olur ama...

Tepki
7
Benimde pek bilgim yok ama dış lastik konusunu baya araştırdım, genelde turlar için 10.000 km'ye kadar aşınmayan bir lastik olduğunu ve çok az patladığını söylüyorlar ve arazide kullananlarda asfaltta kullananlarda bu lastiklerden çok memnun,fiyatı konusunda da bence uygun ve genelde nakitte indirim baya yapıyorlar sirkecide, bende şu anda almadığım için pişman olmadım desem yalan olur :)

• Beğen

sokol yeşil

Aktif Üye
Tepki
76
@Umut Zeydanlı

bende karar verme aşamasındayım artık alayımda daha fazla düşünmek istemiyorum. Ya forumdan ikinci el xr ayarında bi lastik alıcam ya da sirkeciden sıfır marathon u çekicem altıma:)

Tepki
46
Bugün evanscycle'dan 22 euro'dan sipariş verdim, bir de yanında iç lastik, kilit ile kargo da bedavaya gelmiş oldu. Buradan 22 euro daha ucuza gelmiş oluyor.

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
@Uğur Gerger

Süper. Gerçekten iyi yapmışsın. Ben de Temmuz Ayında belki de Haziran sonunda ; evanscycle'dan kask alacam.

sokol yeşil

Aktif Üye
Tepki
76
@Uğur Gerger

Yani çift dış lastik + iç lastik + kilit 100 liraya mı geldii... Gerçekten iyimiş ne zaman eline ulaşacak.. Şimdiden hayırlı olsun kardeşim

Tepki
46
Teşekkürler, bakalım ne zaman elime ulaşacağını ben de merak ediyorum. Genelde chain reactiondan 7-10 gün arası oldu. Yeni düzenlemeler vs. vs. gümrük sorunları son günlerde artmış durumda.

Eğer ups ile yollarsa heralde kısa sürede gelir, gelince bilgilendiririm.

bençizdim

Üye
Tepki
64
öncelikle hayırlı olsun. schwalbe lastikler starbike.com'da daha uygun benim araştırdığım kadarıyla. kargo dahil iki nobby nic evo ust lastik 170 tl'ye gelmişti. ancak starbike'dan gelen siparişlerin ulaşması 20 günü buluyor.

Tepki
46
Pek bir değişiklik yok, ben baktığımda göremedim, evanscycle'dan ups ile gelmesi güzel oldu, dün elime geçti lastikler.

Evans'ın kargo bedava ve kısa sürede teslim olayı chainreactiondan vazgeçirdi beni. Şimdilik favorim evans.

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Kargo Olayı güzelmiş ama sitede de istediğim kask yok yav :(

dalyan öner

Daimi Üye
Tepki
147
Bisiklet
Merida
@Uğur Gerger

Uğur bey hayırlı olsun:) Bugünlerde bende lastik arayışındayım (700x38c). Evans'a baktım kargoyla beraber 25 Sterline geliyor Marathon. Acaba aldığınız ürünün linkini verebilir misiniz?