Satranç

eneseymen

Üye
Tepki
0
beyler satranç oynamayı bilen varmı aranızda onlıne hilesiz kapışalım

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
788
heheheh.süper fikir..keşke bilseydim satrancı..ustalar buyrun bakın..iyi bi teklifi var arkadaşımızın.

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193

Satrancta Tek erkeklerde Galatasaray lisesinde yapılan ortaokullar turnuvasında istanbul 5.liğim var.

Grup turnuvasında 3 unculugumuz var.

Arkadaş içi oyunlarda ise aynı anda 3 kişi ile oynayıp yenme rekorum var.

Ama 8 senedir oynamıyorum....

:(

Barbaros

Forum Demirbaşı
Tepki
193

Haha fentezi değil abi bunun ayrı ligi oluyor. Şöyle oluyor:

3 kişi oturutursun karşına 3 masa onlerınde satranc takımı sen ayaktasındır. Genelde mıllet merak eder zor ıstır. bı onla bır onla oynarsın sen onlar dusunur 3 kısıyıde aynı anda yenersın.

Pek kolay degıl. Şimdi olsa yapamam sanırım. Antreman eksıklıgı var :)

eneseymen

Üye
Tepki
0
abi barbaroz senle kapışmak isterim bende zamanında simültane atmıştım baya kişiye zamanında çok oynuyodum satranç ama artık divxle uğraşıyom .abi çok kazmak lazım sateançta google bi enes eymen diye arasınız reklam yapmak gibi olmasın bi kaç derecem çıkar .hadi yeşilbisiklete oyun sayffasıda açalımmı.beyler satranç gibi.ordan kapışırız.barbaroz abi burdan kapışalımmı hamleleri buraya yazarak yaışmalı satranç ile hamleyi ben yapıyım b4.ok

eneseymen

Üye
Tepki
0
ya beyler aslında site adminlerimizin düzenleyebileceği turnuvalar olmalı.mesela tavla,mesela okey,birde ufak hediye koyarız...VEEYA bir yer kiralanır tabii turnuvaya girmek ufak bi ücrete tabii tutulur.ORDAN KALAN para ile hediye filan alınır.o tarz bir aktivite yapmak lazım.lütfen düşüncesi olan arkadaşlar bildirsin...

Homer

Forum Demirbaşı
Tepki
591
İsim
A.Murat Günal
Başlangıç
1978—79
Bisiklet
Giant
biri ilk mesajın konusunu düzeltebilir mi?
kazara SANTRANC olmuş..

Önder Özdoğan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.167
satranç da orta okul birinciliğim var...ama o gunden beri oynamıyorum..ama kapısabiliriz acemıce :)

eYa

Forum Bağımlısı
Tepki
781
Bende uzun zamandır oynamıyorum ama gayet iyi bilirim santrancı. Eskiden kuzenimle her gün oynardık o da iyi oyuncuydu... Bulunursa güzel bir ortam oynarız... Kapışırız...

duyguny

Forum Demirbaşı
Tepki
120
ahhh ahh... eski dalım...
ortaokul lise 1. likleri falan artık netten bile oynamıorum ama onun yerine pilardo :D

Said Ergöktaş

Forum Demirbaşı
Tepki
197
bende az çok oynamaya çalışırım önemli galibiyetlerim yok ama usta biri ile ne zaman bu oyunun başına otursam en az yarım saat sürüyor(yani oyun sonunda yenilsem bile iyi direniyorum :) )..

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
siteyi gezerken tesadüfen rastladım eski konu ama en sevdiklerim arasında satranç oynamak gelir oynamak isteyen arkadaşlarla oynaya bilirim...

tuninger_haa

Forum Bağımlısı
Tepki
486
@nihilist_deniz

ben mynette oynuyorum musaıt oldugumuz bı zaman oynayalım ıstersenız..