Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Satilik TAKASLIK Sifir Peugeot DaĞ Bİsİkletİ

SUPERMAN

Üye
Tepki
0
Evet ArkadaŞlar Elİmde Sifir HİÇ KullanilmamiŞ Ve Benimde HİÇ KullanmadiĞim Peugeot DaĞ Bİsİkletİ Var Bunu Ya Satmak Yada Bilgisayar ParÇalariyla Takas Etmek Istiyorum Bİsİklet HİÇ KullanilmamiŞtir.
Hedİye Geldİ Bende Kullanmiyorum Bu Yuzden BaŞkasinin İŞİne Yarasin Bİsİklet Peugeot Hİ Power Modelİ Aliminyum Kadro VBRAKE FREN SİSTEMI 26JANT
Shimano Sİs Marka 18 Vİstesİ Vardir. Yaninda Hem Çantasini Hemde Dİjİtal Km Ve Hiz GÖstergesİnİde Verİcem Tertemİz Duruyor Fİyat Olarak 200 Ytl
İsteyene Bİsİkletİn Resmİnİde Yollayabİlİrİm Saygilar.

Scudo
resimlerini forum'a koyar mısım?yada mail gönderir misin.arkadaşta tam böyle ekonomik bir bisiklet arayordu.

Yaw Sen Delta'ya Da Ayni Mesaji Mi Attin..bİraz Önce Orada Aynisini GÖrdÜm..neyse Bİsİkletİnİn Resmİnİ Yollar Misin..dÜŞÜmdÜĞÜm Fİyatta Da..

pug en son ne zaman bisiklet üretti?? Ben 10 yıldır çıkmıyor die biliyorum.

İŞTE 1 TANE RESİM ARKADAŞLAR
http://img.photobucket.com/albums/v701/SADIST-HAYVAN/PEUGEOT.jpg

Hadİ ArkadaŞlar Alin Sunu Ya Paraya Ihtiyacimiz Var Yeni Çocugum Oldu Ya :)

Selam..
Bu bisiketi Bisan firması 7-8 sene önce İzmir'de üretti. Peugeot izniyle.. Malesef fren sistemi Cantilever ve de fren kolları plastik..Kadro da demir..

Orjinal Peugeot'ların (bisiklet) üretimi de 4-5 sene önce Fransa'da son buldu.. Artık orjinal Peugeot'lar kıymete biner..
Gürsel

@SUPERMAN
allah bagışlasın umarım satar ve ihtiyacını görürsün!

@kurt

Mesaj 2005 yılından kalmış nerden bulup böyle mesajları çıkartıyorsunuz anlamıyorum. :)

Her şeyi anladım da sen nerden buldun ??

Param OLsa Yapışırdım Anında MerakLısıyım Ben BunLarın Bende ExpLorer 050 Vardi Ama İkiye BöLündü:D

Back