Satılık Parçalar(acera)

Scudo

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
ilan gunceldır.toplu alımlarda indirim olur.

volkanozfe

Üye
Tepki
0
hemşo çıkma ruble ve göbek arıyorum daha önce görüşmüştük bisikletçide az bi şey bisikletin çok güzel bana arka göbek lazım ruble bide fren kolları ne kadara olur son.. kadronu satarken haberim olsun bide:)

_kartal_

Forum Demirbaşı
Tepki
207
bana da ön göbek lazım arkadaşım fiyatın nedir

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
@volkanozfe

ruble+arka göbek 40tl olur.Fren kolları en son 40 tl olur.kadroyu bu aralar satma düşüncem var bisikletcimle konuşup ona gore satıcam ilk senın haberın olur satacağımdada.

volkanozfe

Üye
Tepki
0
çok erken satıyosun ama ya ;)ben beklersin diye umuyodum ama geliştirmeden belliydi;) bide bikaç soru daha ne kadar kullandın rubleyi ve göbeği arazide falan.. hüseyin abiden bahsediyoruz sanırım;)ben ilçede oturuyorum şubatta denizlideyim jantları getiricem arka göbek ve rubleyi değiştiricem..şubatın 4ünde ordayım.

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
@volkanozfe

Denizlide hüseyin abiden başka bisikletci yok zaten,rubleyı elıne alınca anlarsın zaten kadar temiz olduğunu dişlerinin ömrü daha var.Şubatta geleceğınde haber ver...

volkanozfe

Üye
Tepki
0
fren vites kollarını satma rubleyi de satma ben alıcam göbek konusu kafamı karıştırıyo çünkü en sıkıntı yaratan arka göbek bulunduğum yer taş ve toprak çok uzun mesafeli gittiğim yerlerde taş genelde,,

Emre Yıldız

Forum Bağımlısı
Tepki
502
Bisiklet
Giant
@volkanozfe

arazi konusunda kafana takılan soru olmasın;) bütün testlerını ben kendım yaptım;)

volkanozfe

Üye
Tepki
0
msnden msj atmıştım ama bakmadın sanırım birazdaha düş alıyım;)ön göbek hariç..senin kadro kaç inç bide v fren kullandığın zamanlarda arka dişlide yalpalama yaptı mı hiç araziden sonra dikkat ettin mi jant ayarından mıdır sence ben bilyeleri tek tek temizledim yatağa baktım hiç bişey yoktu ama yalpalama hala vam jant ayarı bozuk..şubatta anlarız artık burdaki bisikletçiler normal deyip geçiyo:)normal de kardeşim 50km gittikten sonra söve söve gelecek olan benim yolda kalınca.