Satılık 4 4 lük Pro FR

artofriding

Daimi Üye
Tepki
261
Kadro: Freecross, 170 mm travel pro fr geometry(Kadro sisteminden dolayı sınıfının en hafifleri arasındadır)

Arka Süspansiyon: Shock Works Answer pro, 195cm.5.1 mm şaft traveli.

Maşa: Marzocchi 66 vf 150 mm(170 e uzatılabiliyor)Robbie Air Bourdon bu maşa ile 8 m den atlıyor.Maşa tek köprülüler arasında sınıfında en iyi, Ekstrem Freeride ve downhill için.

Frenler: Hayes HFX Mag HD 203 mm rotor, Robbie Air Bourdon, Carlin Dunne gibi proların kullandığı frenler.

Jantlar: Ultrawide Alex 34 mm genişliğinde çok sağlam ve oldukça hafif, teller dt champion, ön göbek Marzocchi 20mm arka göbek quando tx rulmanlı.

Lastikler:Schwalbe Big Betty 2.40, iyi durumda sayılır, daha ömrü var.

Aynakol:Bikedrive, Avusturya malı.Amortisörlü.(Bikedrive takımı Downhill de kullanıyor)Uçuk fiyatlı bir aynakol.

Vites kolları: Alivio

Arka Vites: 2006 LX

Ön Vites: Deore

Sele: San Marco, dropoff (yüksek atlayış) modeli.

Gidon Boğaz: Woodman

Bu bisikletle atlayan 8 mt den atlar, geometrisi bunu kaldırabilecek şekildedir.Maşa, lastikler, sele ve frenler haricinde yanlızca 2 iniş gördü, sıfır gibi.Dağa elimde çıkmaktan bıktığım için satıyorum.Bu kalitede bir bisikleti Avrupa da sıfır almaya kalkarsanız EN AZ 2500-3000 euro.
Benim verdiğim fiyat ise 3500 Ytl'dir.Şimdiye kadar bunun kadar araziyi dolduran bir bisiklet kullanmadım, süspansiyonlar inanılmaz hassas ve kontrollü.

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

Eaworkz

Forum Bağımlısı
Tepki
1.561
Bisiklet harika eger butcesi olup ilgilenicek arkadaşlkar var ise çok iyi bir tercih olabilir bisikleti daha yeni toplamıştı cunku can :)

abbaskara

Aktif Üye
Tepki
154
evet benim de gözüm var ama para yok. yeni aldım bişiler. ama kaçmaz bu alet kesinlikle süpper..

ysnsolmaz

Üye
Tepki
1
Aslında parça parça satılsa daha çabuk satılabilir gibi gelior bana. ;)

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
o maşa senin bisiklete büyük gelir :D travel olarak...

BuRroM

Forum Bağımlısı
Tepki
218
yo benim 4500 e istememiştim abi:) kuzenle fr hazırlayabiliriz BELKİ:) sadece araştırıyoruz.. uygunsa alalım dicektim de maşayı..

Genar Batur

Forum Bağımlısı
Tepki
254
Bisiklet
Mosso
dostum bisikletinin toplam ağırlığını yazabilirmisin