Sarı bisiklet bakım ve onarım noktası

Suluk

Üye
Tepki
99
İsim
Fatih
Bisiklet
Bianchi
(link) projesini daha önce duyanlar vardır, belki de bu başlık vesilesiyle haberdar olacaklar da vardır. Bir süredir haber çıkmıyordu ama bugün kısa bir reklam filmi ile Bakım-Onarım noktaları oluşturmaya başladıklarını duyurdular. Şu anda İstanbul ve İzmir'deki bazı Shell istasyonlarında veriliyormuş bu hizmet. Gidip deneme fırsatı yakalayanlar deneyimlerini burada paylaşırsa çok güzel olur.

Scudo

emrhyldrm

Aktif Üye
Tepki
103
İsim
Emrah Y.
Bisiklet
Sedona
Bende dün instagram'da denk geldim. Avrupa yakasında yok henüz. Güzel bir uygulama ama daha çok yaygınlaşması lazım.

• Beğen
Tepkiler: Emir haberal

Ilter Elmas

Shut Up, Legs!
Tepki
1.951
İsim
Ilter Elmas
Bisiklet
Carraro
Çok güzel bir uygulama. Umarım yakın bir zamanda Bursa'da ve diğer şehirlerde de yaygınlaşır.

• Beğen
Tepkiler: Adrenalin26

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Eskişehir'de de kurulması için bir mail attım bakalım ne olacak...
yaşadığımız şehirler için mail atıp iletişime geçsek belki birşeyler olabilir...

Tepki
211
Bisiklet
Scott
İki yıl evvel İstanbul Kalamış sahilinde kendilerinden onarım için yardım aldım.
Oradaki ekip bisikletinizle reklamda kullanmak amaçlı fotoğrafınızı çekmeyi rica ediyor.Lütfen bu isteklerini geri çevirmeyin.

• Beğen
Tepkiler: Abdullah ozturk

Adrenalin26

Orbea
Tepki
1.143
İsim
Fatih
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çok güzel bir uygulamaymış, acaba Etinin başkenti Eskişehirde varmıdır :)

Abdullah ozturk

Daimi Üye
Tepki
547
Bisiklet
Ghost
@a.f.k.
Merhaba, iletişime geçtiğiniz e-mail adresini paylaşırsanız ben de talep için yazmak isterim.
Syg

uussff

Daimi Üye
Tepki
228
Avrupa yakasinda yeniköyde olduğu yaziyor, videodaki altyazida. En yakin zamanda kontrol edecegim :)

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Anıl Erdoğan

Forum Carbonbaşı
Tepki
1.786
İsim
Anıl ERDOĞAN
Bisiklet
Cube
izmir shelllerde henüz görmedim ama görünce paylaşım yaparım

Ilter Elmas

Shut Up, Legs!
Tepki
1.951
İsim
Ilter Elmas
Bisiklet
Carraro
Dün Bursa'da ile ilgili talebimi belirttiğim yorumuma cevap yazmışlar.

photo6046560950967970990.jpg

• Beğen
Tepkiler: Suluk

Suluk

Üye
Tepki
99
İsim
Fatih
Bisiklet
Bianchi
İlgili olmaları, gelecekte bu hizmet ağını genişletmeyi planlamaları bisiklet sporu için gerçekten ümit verici. Ben de bisikletseverler olarak ilgimizin karşılıklı olduğunu göstermek için mail attım.

uussff

Daimi Üye
Tepki
228
Yenikoy/sariyer deki shell de bakim onarim noktasi kurulmus.

Sedona concept cafeyle yanyana olmalari mini bir rekabet yaratmis gibi.

Belki avrupa yakasi bogaz hattındaki cayirbasi( sariyer) shell e de kurulur ise, servis noktasi artar.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cuneyt Erkman

Forum Bağımlısı
Tepki
702
Bisiklet
Salcano
izmir güzelbahçe shellde 2 sefer kullanma fırsatım oldu teller kadromun altından geçtiği için arka arttırıcı ayarı için sehpadan indirmek zorunda kaldım pompa araç için kullanılan pompa kadar hassas ve dijital değil elimle sertlik kontrolu yaparak hava bastım anahtarla metal iplerle bağlanmış bazı noktada ipler kısa geldi ve hertur alet yok ornegin duz tornavida var ve buyuk baş gibi....

• Beğen
Tepkiler: Suluk

mcb

Daimi Üye
Tepki
762
İsim
Murat
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Cyclocross
Bugün Bağdat Caddesi’ndeki istasyona uğradım. Lastik şişirme için Presta (iğne) tipi sibopları destekliyor. Aslında her benzinlikte olması gereken bir şey. Altı üstü iki plastik levye, birkaç alet ve bir bisiklet sehpası var. Evinize yakın bir yerde varsa zincir yağlama, lastik değişimi falan gibi işlemleri kolayca yapacağınız bir yer olmuş. Darısı diğer benzinliklerin başına!

furkanbr

Forum Demirbaşı
Tepki
416
Bisiklet
b'Twin
@mcbUmarim o bagli aletleri sokerek calan evrimini henuz tamamlamamis arkadaslar zarar vermez diyerek her yere yayilmasini umuyorum.

• Beğen
Tepkiler: mcb

mcb

Daimi Üye
Tepki
762
İsim
Murat
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Cyclocross
@furkanbr

Benim de ilk düşündüğüm o oldu gerçekten ama o kadar çalışanın gözü önünde maddi değeri pek olmayan aletleri çalmaya yeltenmezler diye düşünmek istiyorum. Işık olması da bu anlamda mantıklı olmuş. Kablolar da sağlam duruyordu ama umarım zarar verip firmaları demotive etmezler böyle yatırımlar konusunda.

erhan erhan

Daimi Üye
Tepki
862
İsim
erhan
Bisiklet
b'Twin
Bağdat caddesindekini yeni farkettim. Merak etmeyin tüm alet edevat yerindeydi. 186734

• Beğen
Tepkiler: Tuzlu_Fıstık