Sanırım bisiklet benim için bitti

Scudo

Gürkan Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
195
geçmiş olsun, yinede iyiki güvenlik ekipmanlarınız tammış.

Tuna Kalın

Aktif Üye
Tepki
37
Bisiklet
Cannondale
Rabbim şifa versin. İyileşip en kısa zamanda tekrar spora dönmeniz en büyük temennimdir. Allah dermansız dert vermesin.

Benimde 2010 yılında ön çapraz bağlarım koptu. Bir daha futbol ve spor yapma ihtimalim yoktu. Ameliyat fizik tedavi derken tekrar sağlığıma kavuştum. Şuan hafta da 1 halı saha maçı ve hafta 2-3 gün 30-40 km'lik bisiklet turlarım oluyor.

Aldora Road Team

Daimi Üye
Tepki
141
İsim
Üzeyir Sağlık
Bisiklet
Carraro
Üstünden 1 sene geçmiş ama belki başka arkadaşlar bakıyor diye yazıyorum. Arkadaşlar ben 15 yaşında bir mtb kullancısıyım allah izin verirse yol bisikletine geçicem neyse. Arkadaşlar bir yerde izlemiştim yokuş aşağı iniyorsak eyer ayakta olmaktan ziyade seleyi en aşağı indirmek gerekiyormuş sele yukarda olunca bütün vicudumuzun yükü ortalama %75 ön tekere temas ediyormuş seleyi indirirsek eyer ayakta insek bile bir şey olmaz kanaatindeyim ki bisiklet bu düşmek çok güzel bir şey gerçekten düşmek bile yeri geldiğinde eylenceli oluyor. O yara 2-3 haftaya geçicek ama anlatlıcak bir anı ömür boyu yaşıyacak :D Kask hayat kurtarır. Bol pedallamalar.