Samsun'da biz bisiklet kullanıcılarını normal karşılamaya başlayan herkese teşekkürler

Tepki
10
Artık çok şükür samsunda normal karşılanmaya başlandık insanlar burda kask taktığımız halde uzaylı görmüş gibi bakmıyorlar şahsen bisikletimle samsunlular bilir çiftlik,56'lar,gazi caddelerinde haftada 2 3 kez düzenli tur yapıyorum ve insanımız böm böm bakmıyorlar hatta tramvaya bisikletimle kafamda kask takılı halde binmekteyim kimse "ulen tipe bak mantar kafa gibi ortalıkta dolaşıyor" yada gülüşmeler olmamakta hatta üniversiteli bir kız grubu bana profesyonel sporcumusun diye sormuşlardı kaskım oldugu için durumu kısaca izah etmeye çalışmıştım neden kask takıyoruz bir kazada kaskın ne denli önem taşıdığını anlattım hepsi tebrik etti ve son olarak burdan samsun büyük şehir belediyesine teşekkür etmek istiyorum bilmiyorum burda samsun belediyesinde çalışan varmı her ne kadar yoğunluk olduğu saatlerde tramvaya bisiklet alınmasada(bu konuda burdaki tramvaylarımız geniş değil ve sabah 7 akşam 8 kadar çok kalabalık oluyor) akşam 8 sonra bisiklet alınıyor

Scudo