Samsun İsparta ( Yenişarbademli ) Bisiklet Turu 846 km

baho

Üye
Tepki
35
@dogaci24

Teşekkür ederim Serkan kardeşim.Bu tür konularda ortak bir zaman ve zemin yaratmak güç oluyor gerçekten.Mesleğim olan öğretmenlikten dolayı zaman konusunda pek problemim olmuyor.Senin yerine de gezerim bol bol.

• Beğen
Tepkiler: Serkan Taşdelen
Scudo

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
Bu güzel ve uzun gezi için sizi tebrik ederim. :)
Fotolar ve anlatım için de teşekkür ederim. :)

ve Tuğrul şefimin aşağıdaki mesajına da aynen katıldığımı beyan ederim:cool:
Tuğrul

Ercan Bayram

Forum Bağımlısı
Tepki
1.518
@baho

seneye iş güç sahibi olmaz da bir boşluk yakalarsam sizlere yetişebilirim sanırım...

tabi okul ve iş güç sahip olmamıza bağlı duruma göre haberleşiriz...
uzun yol için bir maraton plus almam lazım yoksa size yetişemem... :)

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Bahri Bey ,merhaba

Herkesin imrenerek baktığı, bir geziyi tek başınıza yapmışsınız. Süper bir gezi olmuş. Tek başınıza olmanızda ayrı bir heyecan. Bence gelecek sene böyle bir geziye kalkışırsanız, sanıyorum yanınıza bayağı bir arkadaş bulursunuz gibime geliyor. Artık nede olsa tecrübe konuşacak. Ben kendi adıma sizin orda olsam ve sizin geziye çıkacağınızı öğrensem, hemen peşinize takılırım. Neden . Çünkü tecrübeli bir arkadaşın yanında , onun bilgi ve tecrübelerinden faydalanacağım.

Gelecek seneki Antalya geziniz de , ölmez sağ kalırsak, sizi Antalya da karşılar ve beraber pedallarız diyorum.

Size neşeli, mutlu, bol pedallı günler dilerim.
,Hoşçakalın.

• Beğen
Tepkiler: baho

Kemal Tecimen

Daimi Üye
Tepki
305
bilgileriniz için teşekkür edrim bende o bisikleti deltada görmüştüm ilgimi çekmişti bende şuan 28 jant 700x23 teker biachi yol bisikleti var fakat stablize yollara girdiğimde problem yaşıyorum ama ben başka bir bisiklet düşüneceğim bol pedallı günler dilerimbaho

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@nisan baklası

Ender Bey, benzerlerinin son örneği olan yukarıdaki mesajınız vesilesiyle ve müsadenizle artık sizi bundan sonra kendi adıma TÜRKİYE HOBİ BİSİKLETÇİLİĞİNİN ANTALYA MERKEZ ÜSSÜ ilan ediyor, vatana ve dünyaya hayırlı olmasını cenabı haktan niyaz ediyorum.
Saygılar sevgiler.
Artık Antalyaya gelipte size uğramayanı bundan sonra aforoz etmek lazım..:)

• Beğen
Tepkiler: Ender Alıcıoğlu

Lancer

Daimi Üye
Tepki
79
paylaşım için teşekkürler.. tebrik ederim, kişisel anlamda bence gayet güzel bir başarı.
bu arada sizin 6 günde yaptığınız mesafeyi ben 2 ayda anca yapabildim :D

• Beğen

baho

Üye
Tepki
35
Valla içimden geçenler şunlar.Mesut Bey bu turum için niye fikirlerini yazmadı acaba gerçekten kızdı mı?Ya da tatile falan çıkmıştır evet evet öyledir veya bi yerlerde turluyordur.Cevabınızı görünce rahatladım doğrusu.Hele ki Akyokuş'u çıkarken hep aklımdaydınız.Valla gözümde abideleştiniz ne deyim.O yokuş gerçekten can sıkıcıydı.Bir de 700 üncü km de ve öğle sıcağında olunca hiç bitmeyecek sandım.Ekibiniz gerçekten sağlam.Buna inanıyorum.Bu turumda payınız yadsınamayacak kadar büyük.O çektiğiniz fotograflar -ki bu konuda gerçekten iyisiniz- ve bir de ekibinizdeki Aleeddin bey(yaşlı görünen :))) beni fazlasıyla gaza getirdi.Teşekkürler.Sevgi ve saygılarımı sunarım.

Mesut Girgiç

Forum Bağımlısı
Tepki
11.737
@baho

Sizin bu mesajınız da beni gerçekten mutlu etti. Neden mi? Eğer maddi yada manevi olarak az da olsa çevremize pozitif bir elektrik verebiliyorsak ne mutlu bize. Kaldı ki siz bizim birkaç milivolt mertebesindeki enerjimizi alıp resmen bir hidroelektrik santralının ürettiği seviyede çok çok yüksek voltajlara çevirerek çok daha uzun bir rotayı katetmişsiniz.
Biz de hiç bir zaman küslük yoktur. Ancak sizi görüp tebrik etsek ve alınınızdan öpsek çok daha fazla mutlu olurduk.
Yine de mekanımızdan geçerken anılmak dahi bizim için bir onurdur.
Saygılar sevgiler ve sonsuz tebrikler..

• Beğen

skull_mrt

Daimi Üye
Tepki
92
valla sizi tebrik ederim o kadar yolu rakam olarak görmek bile beni korkuttu
cesaretinizi ve inancınızı kutluyorum

İsmail Ağıllı

Forum Bağımlısı
Tepki
833
helal olsun tek başına müthiş iş çıkarmışın süper resimlerde var kutluyorum seni ne mutlu sana

• Beğen

bisiklet_tutkunu

Daimi Üye
Tepki
99
@baho

merhaba bahri abi bizim evde (daha doğrusu anneannemgilin evi)dört yol kırathanesinin üstündeki ev.inşallah bir gün karşılaşırız.Ben konya/seydişehirde yaşıyorum.Ama ara sıra yenişara gidiyorum.

bisiklet_tutkunu

Daimi Üye
Tepki
99
bahri abi ailem tur resimlerinden seni tanıdı ben Neşet Keskin'in torunu Engin Korkmaz.İnşaallah bir gün seni tanırım.Bundan sonra turlarda yalnız kalmassın.

Tepki
16
Merhaba hemşehrim ben de Yenişarlıyım bizim ev kurugölcüğe giderken... Sen bizim akraba filan olabilirsin belki. Kaç yıldır Yenişardasınız?

bisiklet_tutkunu

Daimi Üye
Tepki
99
@talebetaleb

ben yenişarda yaşamıyorum ben konya/seydişehirdeyim.Yenişarda dedemgil yaşıyor(dedem:Neşet Keskin)Bizde ara sıra gidiyoz sen yenişardamı yaşıyorsun?

Tepki
16
@bisiklet_tutkunu_engin
Hayır ben Fethiye - Ölüdeniz'de yaşıyorum sizin adınızı bizimkilere sorduğumda çok yabancı gelmediğini söylediler. Benim dedemgil ( Hüseyin Özsoy ve Rahmetli Rıfat Ertaş )orada 1980 den beri yaşıyorlar.Ben de bayramlarda oraya ziyarete gidiyorum . Ayrıca 5 yaşıma kadar yenişarda büyüdüm sayılır.

baho

Üye
Tepki
35
@bisiklet_tutkunu_engin

Neset dayımı ve ercanı iyi bilirim beraber kartozyolunda çok tarla suladık.seni anımsayamadım yalnız.ama bu vesileyle köyümüzden bir bisiklet tutkunu ile tanışmak çok güzel.seneye bisikletimle(bu sefer arabayla tabi) köye gelicem.gezilecek çok güzel yerler var.geldiğimde seni ararım beraber gezmek iyi olur ne dersin.sonra da forumdaki arkadaslarla paylasırız.görüsmek dilegiyle.selamlar.

bisiklet_tutkunu

Daimi Üye
Tepki
99
@baho

yenişarda çok gezilecek ormanlık araziler var bisikletle gezmek çok güzel olur.İnşaallah seneye görüşürüz.

hasannnnn

Üye
Tepki
1
ben hasan cevher.
daha önce yazdığım gibi bahri bey dayım olur.ama ona çok kızdım. bütün forumda yazan herkese teşekkür etmiş bana bişey yok.
bahri bey bahri beeeey benim gazlarım olmasaydı siz akyokuş belini biraz zor çıkardınız.hatırlatırım.:))
neyse foruma her girdiğimde dahada gururlanıyorum.
bu arada engin ve burak yeğenlerime de sevgilerimi iletiyorum.
herkese iyi günler

• Beğen

baho

Üye
Tepki
35
hasannnnn demiş ki:
ben hasan cevher.
daha önce yazdığım gibi bahri bey dayım olur.ama ona çok kızdım. bütün forumda yazan herkese teşekkür etmiş bana bişey yok.
bahri bey bahri beeeey benim gazlarım olmasaydı siz akyokuş belini biraz zor çıkardınız.hatırlatırım.:))
neyse foruma her girdiğimde dahada gururlanıyorum.
bu arada engin ve burak yeğenlerime de sevgilerimi iletiyorum.
hasancım seni de görmek isteriz yollarda.benim sana vereceğim gazla değil akyokuş aya çıkarsın.:D sevgiler