Salcano Xrs 040 bisiklet

Tepki
2
İsim
Ercan Altmis
Bisiklet
Salcano
(link)

Arkadaslar kliksada 1100 lira fiyat ile diger sitelere gore baya fiyat avantaji var bu bisikleti almayi dusunuyorum ama sizinde fikrinizi almak istiyorum. Bu verebilecegim max. Fiyat bu ne dersiniz almalimiyim yada bu fiyat araliginda ne onerirsiniz

Scudo

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
Xrs 40 iyisir sora sistem ama iyidir.Carraroya bakabilirsiniz aynı fiyatlarda vardır ondada bisiklet

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Kadro boyu uygun ise almak için güzel bir fiyat lastiklerini değiştirirseniz iyi olur üzerinde gelen lastikler pek iyi değil

rata

Üye
Tepki
54
Bisiklet
Salcano
100 lira chip para diyor birde. Bence fiyat çok iyi.

Tepki
2
İsim
Ercan Altmis
Bisiklet
Salcano
Birde bu bisiklet ilk yaris bisikletim olacak daha once deneyimim de olmadi sikinti yasar miyim?

Ertan M.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.438
İsim
Ertan
Bisiklet
Merida
@darknessturk kişiye bağlı bir durum kısa sürede alışırsınız bende yeni yol bisikletçisiyim ilk sürdüğümde sanki 10 yıllık yol bisikletçisiymişim gibi geldi.Tamamen size bağlı

Tepki
2
İsim
Ercan Altmis
Bisiklet
Salcano
110 kilo 1.81 boyundayim bu sorun olur mu tartar degilmi o ince tekerler [emoji5]

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@darknessturk
Tekeri der etme hiç bir sorun olmaz benim ilk bisikletim yarış bisikletiydi ve şu anda mtb yada düz gidon kullandığımda güven vermiyor sürüş pozisyonu yol bisikleti candır bir iki haftaya alışırsın

erencaner

Forum Demirbaşı
Tepki
264
İsim
Eren Caner
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Dahon
@darknessturk hocam saha önce buralarda 100 kg civarlarında triban 3 kullandığını söyleyenler vardı. Ben bugün triban 3 aldım. O da f/p ürünü. 900 TL. Ona da bir bakin isterseniz.

yaboga

Daimi Üye
Tepki
354
İsim
Ergün Altmış
Bisiklet
Carraro
Ben 130 kg triban 3 alip kullanan bir konu viliyorum forumda ara aninda cikar hicte problem yasamamis ozelden sormustum.

• Beğen
Tepkiler: erencaner

serkan akta

Aktif Üye
Tepki
150
Bisiklet
Salcano
eski kadro galiba sitesinde farklı bir model olarak görünüyor ben mi yanlış görüyorum şimdi heyecanlandım sipariş edeceğim neredeyse

Tepki
2
İsim
Ercan Altmis
Bisiklet
Salcano
Evet eski kadro galiba bende alacagim yarin tesekkur ederim yorumlariniz icin.

serkan akta

Aktif Üye
Tepki
150
Bisiklet
Salcano
aslında alsak kesinlikle zarar etmeyiz bu kadro çok hoş bir kadro ileride klasik olur mu bilmem

bayram37

Üye
Tepki
41
Bisiklet
b'Twin
@darknessturk 100 kiloyum 2 senedir kırmızı triban 3 ü kullanıyorum geçen hafta michelin diynamic sport dış lastik taktım çok sık kullanmamakla beraber orta sıklıkta biniyorum akort sorunuda henüz yaşamadım ama çukurlardan kaçıyorum ve hep asfaltda kullandım bir kaç kez lastik patlattım o kadar uzun yola çıkınca iç lastiksiz çıkmıyorum :)

• Beğen
Tepkiler: erencaner

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@serkan akta
2014 model kadro fren vites sistemlerinin hepsi shimano sora 2015 modelde frenler tektro marka

Tepki
2
İsim
Ercan Altmis
Bisiklet
Salcano
Son bir soru sormak istiyorum bu bisikletin lastiklerini ne kadar genisletebilirim.

serkan akta

Aktif Üye
Tepki
150
Bisiklet
Salcano
benim kafama takılan bir sorum var jantların kalitesi nedir ben bayağı ısındım bu merete

Ahmet Faruk Eğit

Daimi Üye
Tepki
578
Bisiklet
Scott
Hocam Salcanolarin kendi jantları genelde sağlam. Ama ağır :) ilk aldiginizda kurulumdan sonra binmeden ustaniza götürün, her bir vidasini sıksın ve jantlara akort yapsin. Uzun süre sorunsuz kullanirsiniz. Kac tane salcano aldim, fabrikada ozenilmeden toplandigini bildigimden hep dedigim gibi yaptim ve sorun yaşamadım.

Şu anda CYC02 Cyclocross modelini kullaniyorum ve memnunum. Yaklaşık 10 gün önce felan Kliksa'dan Xrs040 modelini aldik bir arkadaşa ve kutudan beraber çıkartıp her yerini elden geçirdik. Bence ekipman ve renk olarak iyi. İlk etapta tüm ekipman sizi epeyce götürür. Uzun vadede jantlar, lastikler, sele, gidon ve gidon boğazı degisirim ben olsam. Sonra da parcalanana kadar kullanirim.

Uzun uzadiya yazdim ama sonuç olarak o fiyata kaçmaz, bedava bence. Tamam triban 3 de güzel alet ama bu fiyata Salcano varken triban alınmaz