Salcano Servislerinden Şikayetçiyiz

Furkan Yavuz

Forum Demirbaşı
Tepki
267
Bisiklet
Salcano
forumda birçok arkadaşın servise ihtiyacı olmayacağına inanıyorum ancak bu işe yeni başlayanlar ilk servise gider. adamı ilk günde soğutuyorlar. ben frenimi arkadaşıma bile ayarlatmam kendime özgüdür ama vites zincir gibi şeyleri temiz yapacak bisiklet servisi olsa işlerimin yarısını ona yaptırırım. aldığı parayı haketsinler ben de onun mesleğini kendim yapmak zorunda kalmadan ona ekmek parası kazandırayım. salcano servisinden dolayı bisiklete binmekten soğuyan yeni bisikletci çok gördüm. ne yapalım yani servisler mecburen etken bu işte...

astroyu aldığımdan beri servise yalnız 3 kez gittim 1)ilk aldığımda montaj 2)garanti kapsamına girmesi için 15 gün sonra bakım 3) yaptıkları ayar yüzünden yolda kaldığım için adamlara kızmaya gittim

ön göbek bilyalarım değişecek bu ara fazla binmediğimden yapmaya üşeniyorum. düzgün servis olsa gider yaptırırım. yok işte salcano...........

Scudo

egehan

Daimi Üye
Tepki
82
Arkadaşlar Salcano yu arayın servis bölümünü isteyen iletişeme geçin her şekilde ilgileniyorlar yardımcı oluyorlar...Turan bey ile konuştum sağolsun yardımcı oldu turan@salcano.com bu adrese tel no gönderdim kendisi aradı.

• Beğen
Tepkiler: Burak Coskun
Tepki
50
Bende ilk servis için kartal da bir yere gittim. Yüzüme bile bakmadılar Viteslerinde sorun oluyor. Servisteki arkadaş zinciri yağlamak için yağ satmak istedi mevcut zincire sık bunu zinciride temizler dedi. Nasıl sıkıldığını bana gösterirmisiniz dedim. Sıktığı yağ gres yağı gibi bırak temizlemeyi berbat etti. Bisikletin her yeri yağ oldu.Şikayet edeceğimi söyledim. Vede şikayet ettim. Ama anladığım kadarı ile Salcano içinde sorun yok.

Cengizhan Terzi

Forum Bağımlısı
Tepki
197
bende impetus aldım ikinci el

arkadaş servise götürmüş disk frenin kaliperlerinin vidalarını yalama yapmışlar nasıl iş bu yaaa :S:S

Tepki
9
Bisiklet bu gün elime geçti. Kurulumu servise yaptırmazsak garantisi iptal mi oluyor ? Burda yazılanları okuduktan sonra kurdurtmak için servise gitmek istemiyorum.

Saim Deveci

Aktif Üye
Tepki
113
Bisiklet
Giant
Jant akort ayarı bozulmuş NG 650'yi servise bırakıp ertesi gün almaya gittiğimde teslim ederken 8 çizen arka jantımı yumurta vaziyetine gelmiş halde geri aldım. Bisiklete binince sürekli tümsekten geçiyor hissi veriyordu. Üstüne akort ayarı yaptık deyip 10 TL para istediler. Jantları başka bir bisikletçide 60 TL karşılığında çift katlı jant ile değiştirdim. Bu olay geçen yıl yaşandı ve o zamandan beri Salcano servisine gitmiyorum.

Bisikletimi almadan önce bilgi almak için bu servise gitiğimde bana neden Salcano almak istediğimi sordu ve ısrarla Bianchi almam gerektiğini söyledi. Servisin sunduğu bisiklet markaları çok çeşitli ve adeta Bianchi'nin satış sorumlusu gibi davranıyor. Salcano servsilerini gözden geçirmeli ya da Bianchi firması bu servisi nasıl bu şekilde konuşturuyorsa Salcano da öyle konuşturabilmeli.

Kerim KOÇAK

Forum Demirbaşı
Tepki
493
İsim
Kerim
Bisiklet
Bianchi
bende 2 gün önce NG255 SD aldım servisimden gayet memnunum ki zaten diğer bisikletimide oraya götürüyodum montajını vs sini sorunsuz yaptı ön disk sürtüyodu onu hallettik bi problem yok şu anda gerçekten gözüme girdi salcano bu bisikletle kaliteyi yakalamış :cool:

cahitt

Üye
Tepki
11
@Süleyman Uzunköprü

Salcano bayilerinden şikayetçi olmamak mümkün değil. Bisikleti satana kadar oldukça iyi ilgileniyorlar. Ama bakım için gelindiğinde müşterinin yüzüne bakmıyorlar. Bisikletin İkinci bakımını tam üç günde yaptırabildim. Bugün de vites ayarı için gittiğimde de aynısı yaptılar. Bugün git akşam gel, yarın gel vs. Benden sonra gelen bisiklet alacak müşteriyle ise gayet iyi ilgilendiler. İşimi halledemeden çıktım gittim. Teşekkürler!!! İZMİR-ÇANKAYA daki Salcano bayisi

• Beğen
Tepkiler: Cahit Türk