Salcano Ng650 vs ghost se 1100

alperen100

Üye
Tepki
0
İsim
Alperen Atçı
Bisiklet
Bisan
Başlıktada belirttiğim gibi ng650 mi ghost se 1100 mü görüşlerinizi bekliyorum.

Scudo

i. gürle

Aktif Üye
Tepki
90
Bisiklet
Kron
se 1100 Kullanıcısıyım kesinlikle tavsiye ederim pişman olmazsınız.

• Beğen
Tepkiler: Gargenchua

alperen100

Üye
Tepki
0
İsim
Alperen Atçı
Bisiklet
Bisan
Mekanik diskler ve maşa hakkındaki görüşleriniz nedir

VolkanS

Daimi Üye
Tepki
121
Bisiklet
Ghost
Bende 1100 kullanıyorum, üstündeki mekanik diskler shimanonun ve bence yeterli, maşada güzel ama iki bisiklet aynı fiyat seviyelerinde değil, kıyaslamaya tam olarak uygun değil.

• Beğen
Tepkiler: Gargenchua

alperen100

Üye
Tepki
0
İsim
Alperen Atçı
Bisiklet
Bisan
Evet haklısınız benim hatam ng 650 hd yanlış yazdım

i. gürle

Aktif Üye
Tepki
90
Bisiklet
Kron
Maşa Gidondan Kilitlemeli değil fakat gayet yeterli tek eksi tarafı kilitlemek veya açmak için durmak zorunda olman. Frenler için olumsuz hiçbir durum yok yağışta tutuşu oldukça iyi genel anlamda fiyat performans uyumlu.

hicazzz

Üye
Tepki
23
Bisiklet
Carraro
@i. gürle
Merhaba,kullandıgınız bısıkletın ornek kron sedona salconaya bıanchı karsı benzer fıyatlardakı bısıkletlerle kıyaslandıgında kadro konusunda hangısı daha guvenılır sızce? Kendı kullandıgınız ıcın degılde gercek anlamda tecrubelerınıze dayanarak tavsıyede bulunursanız cok makbule gecer: )
Bısıkletınız kaldırımlardan ınıslerde zıplamaya ara arada olsa musaıtmı mesela ,kadro hafif ve saglammı .Sistem olarak maşa vites sistemı nasıl .Yolda akıcımı giderken .Dag bısıkletı almayı dusunuyorum 800 tl civarı.Karar vermem ıcın araştırmam şart :)

hicazzz

Üye
Tepki
23
Bisiklet
Carraro
@Hüseyin Külcüoğlu

ghost lar kadro olarak dıger bırcok markadan iyi sanırım ? 7005 olduguna gore .Nasıl bır ozellıge sahıp hocam ? Hafif ve saglammı pekı.darbeye kırılmaya catlamaya karsı.

Gargenchua

Üye
Tepki
29
İsim
ilyas
Bisiklet
Salcano
Ghost u tercih edin derim. Her modelde salcano ya fark atar. Tavsiyem Ghost se 2000 modeline bir bak araştır istersen. İnternette indirimli satan yerler bulunuyor.