Salcano NG650 kullananlar.

Tepki
10
İsim
İbrahim DEKER
Bisiklet
Carraro
arkadaşlar abiler salcano ng650 kullanan var mı rahat mı bi yardım edin kron alma planım vardı planlar suya düştü salcanoya döndüm yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Scudo

OsmaniyeRehber

Forum Bağımlısı
Tepki
869
İsim
ibrahim
Bisiklet
b'Twin
Bende sordum ama bugün forum pek bi sessiz .bende aynı modeli almayı düşünüyorum kısmetse yarın 570 liraya alacağım. :)

Tepki
23
Mutlaka daha güzelleride vardır ama 1 senedir kullanıyorum gayette beni taşıyor memnunum. Bu aralar lastikleri değiştirmeyi düşünüyorum sadece. Dağ tipi lastikler asfaltta biraz zorluyor onları yol lastikleri ile değiştirirsem tam olacak...

Tepki
31
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Salcano
@QuizzicalHuman
Ben deneme fırsatı buldum.Kadro lastik jant görüntü iyi.Eksilerini söyleyeyim.Frenler berbat bisiklet daha sıfırdı.Viteslerde biraz sesli geçiyor.Maşası çok yumuşak.Uzun yolda sıkıntı çıkartır.Ama yeni başlayacaksanız olabilir.Bisiklet kötü değil.Tabi bisikletten ne bekliyorsunuz onu bilmiyorum.

sarkihalindekal

Daimi Üye
Tepki
132
İsim
VOLKAN ÖZKURT
Bisiklet
Salcano
Ben 2014 modelini kullanıyorum 26'' ve Mekanik diskli. Kasım ayı gibi almıştım 400 kilometreyi biraz aştım. Şuana kadar sadece bir sefer mekanik diskin sürtme problemi vardı onu çok basit bir şekilde çözdüm. Bisikletimden memnunum. Bisikletin seni üzecek yönleri ne diye sorarsan orta göbek, arka göbek ve ön göbek derdim.

Bu arada bisikletim lastik, gidon, sele borusu gibi bazı parçalarını değiştirdim.

Ekleme: 2014 modeli için konuşuyorum maşasını beğenmedim ama şehiriçinde hafif bir kullanıcıyı rahatsız etmez sanıyorum. Lastikleri de patlamaya çok müsait.

Tepki
10
İsim
İbrahim DEKER
Bisiklet
Carraro
göbekler gıcırtı mı yoksa oynamaya mı başlıyo ?

sarkihalindekal

Daimi Üye
Tepki
132
İsim
VOLKAN ÖZKURT
Bisiklet
Salcano
Hayır hayır şuan için gıcırtı falan yok ama kalitesiz oldukları belli. Bende çok nadiren orta göbekte bir tık kaçırma oluyor sadece. Onu değiştireceğim şuan için.

Tepki
10
İsim
İbrahim DEKER
Bisiklet
Carraro
düşündüğüm bisiklet bu bi bakar mısın abi

sarkihalindekal

Daimi Üye
Tepki
132
İsim
VOLKAN ÖZKURT
Bisiklet
Salcano
@QuizzicalHuman Resimden birşey söylemek çok zor. Bir de kendi ilinde olan birinden gidip görerek almak en mantıklısı. Anlayan bir arkadaşınla kendi ilinden bir bisiklet al. Başka bir ilden alacaksan kargo masrafı çok tutuyor ve yapmamanı öneririm.