Salcano NG 650

Ömer Özen

Aktif Üye
Tepki
23
Merhaba arkadaşlar. Olursa ben yeni bisiklet almak istiyorum. Aklımdada bir tane bisiklet var. Başlıkta olduğu gibi Salcano NG 650. Bu bisiklet bir tane arkadaşımda var. Güzel diyor. Ama benim hiç kullanma şansım olmadı. Bütçemede uygun bir bisiklet. Avantajları,dezavantajları nelerdir ? Bilenlerin yardım etmesini rica ediyorum. Şimdiden çok teşekkürler.

Türkçemizi doğru kullanalım.

Scudo

SerkanNamazcı

Forum Bağımlısı
Tepki
2.039
İsim
Serkan Namazcı
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Benim ilk bisikletim idi dağ ve taşa ve aşırı zorlamaya gelmeyen arka ve orta göbegin kaç kere dağıldını sayamadıgım bisiklet " igman alınız kadrosu cok hafif deore hidrolik frenleri var gözü kapalı alın!

yavuz erkut

Daimi Üye
Tepki
96
son çıkan modellerde göbek sorunu hallolmuş durumda serkan :) bence gayet iyi bisiklet dostum bütçen buysa al derim sana... tabi dağa bayıra çok fazla çıkma göbekten ziyade sadece gidonla inebilirsin aşşağıya :) ama yinede fiyatına göre güzel parçalar kullanılan bi bisiklet...

• Beğen
Tepkiler: Msgl

Ömer Özen

Aktif Üye
Tepki
23
arkadaşlar ben aldım bu bisikleti. kaç kerede dağa yola çıktım. dağa dediğim yola değil. bildiğiniz dağ. elimle çıkardım sonrada taşlardan indim. çok şükürde bişey olmadı. kaç kerede düştüm. kask olmasa belki aranızda olmayabilirdim. birtek sorunum oldu şu ana kadar. maşa boğazı küçük kadronun.

• Beğen
Tepki
7
@Ömer Özen

Bende bir ara bu bisikleti almayı düşünmüştüm ama üyelerden bazıları memnun olmadıklarını söylediler bakalım bir kere daha düşünmek lazım...

• Beğen

Ömer Özen

Aktif Üye
Tepki
23
@Aytaç Şenoğlu

işte benim sadece bir tane sorunum var. maşa boğazı küçük. onun dışında bir eksiği yok. ama eğer diyorsan sadece maşa boğazı yüzünden bisiklet alınmaz mı diye ? o zaman kesinlikle tavsiye ederim. o fiyata neredeyse tek aliminyum kadro.

• Beğen