Salcano NG 600 onay bekliyorum

jankomx

Üye
Tepki
0
Bu bisikleti almayı düşünüyorum, ustalar bi yardım edin, arazi ve asfaltta kullancam 1.74 70 kg 350 ytl
26 MTB
Shimano TX 50 21 Vites
26 17.5 Alüminyum Kadro
Zoom Amortisörlü Maşa
Ahead Alüminyum Boğaz
Alüminyum V Fren

http://images.hepsiburada.com/assets/Spor/500/sal41.jpg

Scudo

jankomx

Üye
Tepki
0
yardımlaşma çok güzel bu forum da ama nedense kimse bana tavsiye vermiyor acaba yanlış birşey mi yaptım bilemiyorum, bi hatamız varsa söyleyin

gugus

Daimi Üye
Tepki
146

Merhaba,

Soruna cevap verebilecek kisi ben degilim! Bu siralar siteden bi yavaslama seziyorum...:) Kendini suclamana gerek yok, endiselenme de... muhakkak oglene kadar minimum 3 tane cevap alirsin!

;)

• Beğen
Tepkiler: jankomx

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7

Bisiklet çok profesyonel olmayan kullanım için gayet uygun ve ekonomik bir model. 17,5"lik kadro boyu sizin için normal ama yine de imkanınız varsa bir deneyin derim. Malum her 1,74'lik insanın bacak boyu bir olmuyor.
Vites sistemi Shimano'nun "spor bisikletleri"nde kullanılmasını önerdiği Tourney serisi. Başlangıç/giriş seviyesi için üretilmiş düşük bir model. Yine amortisör ağır arazi koşullarında yetersiz kalabilir. Ancak çok fazla zorlayamacaksanız isteklerinize karşılık verecektir diye düşünüyorum.
Ve son olarak kaskınızı takmayı unutmayın :)

jankomx

Üye
Tepki
0
çok teşekkür ederim zaten benim ilk bisikletim olacak onun için çok para da veremem bu yeterli diye düşünüyorum

crazy

Üye
Tepki
0
çok iyi düşünüyorsunuz.Benim bisikletimde bundan ve çok memnunum ama bir kaç parçasını değiştirdikten sonra.Umarım sizde memnun kalırsınız.

Tepki
10
Bu bisikletden 4 arkadaşa aldık ve hepside çok memnunlar, boyunuz 180 in üstünde ise pek önerilmeyecek bir bisiklet. Maşa ve amartisörler zoom marka. Çok fazla performans almayı beklemeyiniz, ama market bisikleti diye tabir edilen bisikletlerin bile 200 ytl gibi bir fiyattan başladığı piyasada bu bisiklet fiyat/performans oranı bakımından çok çok iyi denilebilir.

• Beğen
Tepkiler: celil.mayaoglu