Salcano Ng 30 Slx Nasildir

Scudo
Tepki
3
ben de dağ bisikleti almaya karar verdim. ve salcano diyorum. ng 650 Dısk . sağlamlık ve performans bakımından nasıldır bu makine. boy 191 kg 120 bana gider mi ya da bana göre bir tavsiye var mı?

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
@ÖZHAN GÖFNER
Bubisiklet size küçük.
Astro serisinden 20'' kadrolu bir bisiklet alın. NG size kesin küçük..Biraz fiyat farkı var ama değer..

vagus

Üye
Tepki
38
Gürsel abi merhaba,
2003 de fuardan sizden salcano sl 500 aldımıştım geçen sene çalınana kadar da sorunsuz kullandım(yeni sahibi de muhtemelen sorunsuz kullanıyordur), BOY 185 kilo 85, ne olur NG 030 un 18 inçi bana küçük gelir deme :)

vagus

Üye
Tepki
38
Gürsel abi merhaba
185 cm boy 85 kilo ng 030 un 18 i küçük gelir mi?

2003 de salcano nun ilk 28 lik citysi olan sl 500 fuarda ısrarla sizden temin etmiştim geçen yıl çalınana kadar 10.000 km fazla hiç sorunsuz kullandım yeni sahibi de muhtemelen sorunsuz kullanıyordur :(

çağın onat

Aktif Üye
Tepki
163
Ya anlamadığım bir konu var. Bu iş keyif, tatmin, eğlence ve zaman işi...Markaların kendilerine göre tabiki farkları vardır ama bu da alıcının kararına kalmıştır.
Anlamadığım konu ise bu işi ticari yönde yapanların yada bu iş de profesyonel olmuş kişilerin markalara karşı ön yargıları nedendir acaba. Tamam SALCANO satıcısı kendi markasını över haklıda, ama diğer markalara gelince kimsenin tercihlerine saygısızlık gösterme hakkı yoktur bence. Geçenlerde böyle bir konu başıma geldiği için ve bu konuyu görünce yazma ihtiyacı hissettim.
Benim bisikletim x marka, gösterdiğim yerde ise benim markam satılmıyor. O dükkanda satılan bir markaya gösterdiği ilgi ile bana gösterdiği ilgi arasında net konuşulmasa da bir ön yargı vardı. Bu beni rahatsız etti açıkçası, iyi veya kötü orası çok umrumda değil. Ticari kısmı beni ilgilendirmez. Sonuçta bu iş bir hobi işi ve insanların hobilerinden aldıkları zevkleri köreltmek doğru değildir.
RC Model tutkusu olan ve bir süre bu işi profesyonel yapmış biri olarak dikkat ettiğim en önemli konu müşterinin seçimlerine saygı göstermekti.
Ben o kişiye bir daha gidermiyim bilmem. Ama aynı şartlara sahip başka bir dükkana gittiğimde bana gösterdikleri ilgi ve alaka sonucu tercihimi o dükkandan kullanabilrim.
Sonuçta ticari yaklaşımlar ve rekabet ortamınında belli bir düzeyde olması, insanları yönlendirirken doğruları söylemeli ve karşındakinin düşüncelerine saygı göstermek gerekli.
Asıl konuya gelirsek :)...Ben salcano almam, geçmişte yaşadığım sorunlar dolayısı ile ama , bu yeni modeli gördüm ve gerçekten hoş gözüküyor.Benden daha usta insanlar var forumda onların söyledikleri olumlu ise gidip görüp denemekten zarar çıkmaz derim ben.:) Şimdiden ne alırsan al hayırlı kazasız günlerde kullanmanı dilerim.