Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Salcano insomnia

smhcnr

Aktif Üye
Tepki
29
Salcano İnsomnia
Çok temiz, hiç düşülmemiş, çiziksiz.
Sadece Bostancı – Kartal sahil yolunda kullanılmıştır.
Orijinal lastikleri yanında IRC Avantage pro 1.5 yolda kullanım için lastik,
Shimano Alivio ayna kol ve Shimano pedal kolları,
Setlaz elcikler,
Sigma kilometre saati,
Gövde rengi suluk kafesi.
Fiyatı 300 YTL.

Scudo
Resmini de eklerseniz daha kolay sonuç alınır diye düşünüyorum...

Resmi yok şu an elimde ancak çekip koyabilirim.

Teşekkürler.

resmi bekliyoruuzz..:rolleyes:

Digital makinam ya da fotoğraf çeken cep telefonum olmadığı için ancak hafta sonu fotoğraf koyabilirim.

Teşekkürler.

Bu arada insomnialar sadece 19 inç kadrodur. Yani boyunuzun 1.80'in üzerinde olması gerek.

bilader bende spesiyal marka bisikletvar değiştirmek istiyorum -resmini gönder sana bisikletin-bekliyoruz

:):):)/:):):(

Sıfır Bisikletin resmini www.salcano.com adresinden görebilirsiniz. Ayrıca üzerindeki lastikleride(Avantage pro 2.0'miş. Ben 1.5 yazmıştım)

Düzenleyen Tuğrul

http://www.upload.bisikletforum.com/uploads/d6e50048a8.jpg

http://www.upload.bisikletforum.com/uploads/7ad2e3cd36.jpg

Bisikleti, Kaçkar bisikletin Kızıltoprak mağazasına bıraktım. Görmek isteyenler gidip bakabilir. Bu arada kilometre saati sigma değil AS 411, yanlışlık için özür dilerim.

Çok temiz, hiç düşülmemiş, çiziksiz.
Sadece Bostancı – Kartal sahil yolunda kullanılmıştır.
Hafif 19 inç alüminyum kadro(1.80 ve daha uzun boylular için), Duro 26x2.1 lastikler, Shimano tx tourney fren(V-brake) vites takımı, Shimano tx tourney göbekler, Shimano Alivio ayna kol ve Shimano pedal kolları(orijinali farklı aynakol ve pedal idi göbekle birlikte değişti), X-plorer/Rigida(ön) X-plorer/Alesi(arka) double wall jantlar, Setlaz elcikler(orijinali farklı idi değişti),
AS 411 kilometre saati,
Gövde rengi suluk kafesi.
Fiyatı 275 YTL.

Orijinal lastiklerini takıp satmayı düşünüyorum o yüzden fiyatı biraz aşağı çektim. IRC pro'ları yeni alacağım bisiklette kullanmak istiyorum. Bisikletin sıfır fiyatı üzerine eklediklerimi de sayarsak fiyat 500 YTL'ye geliyor ben 275 istiyorum. Aldığımdan beri toplam 650 km yol yapmışım.

Back