Salcano CITY SPORT 27 HDS

Scudo
Tepki
4
@Sercan KOCA

Sercan bey bende 27hds ile 24vs arasında kaldım. 27hds sadece siyah renk var sanırım. siz 24 vs ye bakarak mı karar verdiniz. trek 7.x yada sedona 321 ile kıyasladınız mı almadan önce. ne tavsiye edersiniz.

• Beğen
Tepkiler: Sercan KOCA
Tepki
12
Sercan abi merhaba, bugün itibariyle 27 HDS kardeşliğine ben de katılmış bulunmaktayım, sizinkinden farklı olarak bisikleti ben siyah renkli havalı maşa ve siyah üst model ayna kol takımıyla aldım, fotoğraflarını da paylaşıyorum, kazasız belasız süresiz inşallah, deneyimlerimizi paylaşmak üzerehttp://profile.imageshack.us/user/mehmetthestrider/

• Beğen
Tepki
3
hayırlı olsun 27 hds kardeşleri :) ben de 2 gün önce 24 hds aldım ve dün ilk turumu yaptım...gerçi forumdaki diğer arkadaşlara göre turcuk da diyebiliriz...bi sorum olacak yalnız...bnm bisikletimde suluk kafesi için delikler bulunmuyor...27 hds de de aynı durum war mı... eğer varsa çözüm yolunuzu bana da iletirseniz sevinirim...

Tepki
12
Benim de bisikletin üstünden inesim gelmiyor, daha önce alabilseydim keşke :) bahsettiğiniz suluk kafesi sorunu 27 hds de de var evet, aldığım yer iyi bir tornacıda deldirebileceğimi söyledi, garantiden çıkmaz falan dedi ancak ben kadroyu deldirmeyeceğim, bunun yerine kadroya cırt cırtlarla sabitlenen suluk kafeslerinden alıcam, bulamazsam da basit bi diğer çözüm: normal bi suluk kafesi alıp, kadroyla arasına lastik parça koyduktan sonra pilastik kelepçelerle sıkıp sabitlemek olucak, ayrıca bugün bile bisikleti alırken sedona 321 - 27 HDS arasında gidip geldim, ama hafiflikten öte konfor daha ağır bastı, iyi mi yaptım, evet, sürdüğüm yollarda 321 pek mantıklı olmayacaktı. Bu arada bir kaç başlıkta geçiyordu bu bisikletlerin ağırlıkları ne kadar diye: City Sport 27 HDS 14.1 kg, Sedona 321 11.3 kg pedallar ile birlikte.

Tepki
12
Mustafa kardeşim, bisikletin liste fiyatı 972 tl geçiyor, Sercan abinin modeli 850 liraya bırakmıştı aldığım yer ancak ben ön maşa ve ayna kol farkına 50 lira daha verip 900 liraya aldım. Alabildiğim aksesuarlarla bisiklet şu an 1100 tl yi buldu, hesapladığım yaklaşık 500 lira civarı modifikasyon (spd pedallar, sele) aksesuar (çantalar, pompa, km saati, matara takımı vs.) masrafı daha var:/ artık onlar da zamanla:)

Msgl

Forum Bağımlısı
Tepki
293
İsim
Musa
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Güzel bisiklet.
güle güle kullanın.

• Beğen
Tepki
12
geçen yolda giderken durduk yere vites aktaracıyı tutan kadro kulağı kırıldı, bi kaç can sıkan zarar var, resimlerini paylaşıcam, 900 tl verdiğim bisiklete böyle saçma sapan bi parça takmalarına aklım ermiyor, yazıklar olsun Salcano'ya, Sercan abi siz de dikkatli olunuz, sanırım uzun yol yapıyorsunuz, arada bi kontrol edin çatlama falan varmı o parçada.

• Beğen