Salcano City Sport 24vs almalı mıyım?

Scudo

berke1235

Üye
Tepki
2
@Haydar Deniz

Bu da hoşuma gitti şimdi 24vr mi Geotech liffe men mi :)

Tepki
14
Bisiklet
Sedona
Merhabalar bir satıcıda salcano city sport 21 vs modelini 510 tl ye vereceklerini söylediler .sizce uygun mu yoksa sedona 301 de de gönlüm var çok şık ve sağlam duruyor. 500-700 tl arası bütçem ayrıca bu amortisör olayı da kafamı karıştırıyor.Bisikleti ağırlaştırması çok sorun olur mu yoksa en iyisi düz maşamı .bu markaların dışında uygun fiyatlı diğer kron markalar da var anlıycanız kafam çok karıştı.o yüzden bisikletsiz kaldım.Fiyatların kış dolayısıyla düşmesini bekliyorum bir de yardımcı olursanız sevinirim sevgili bisiklet severler

berke1235

Üye
Tepki
2
@ismail dalkıran

Uzun yol gidilecekse düz maşa daha çok öneriliyor :) Biz yüksek ihtimal city sport alacağız :) Ayrıca ne tür bir yerde 510tl? Salcanonun kendi bayisi falan mı yoksa performansbisiklet tarzı bir yer mi biz de kazık yemeyelim boşuna :)

Tepki
14
Bisiklet
Sedona
beyaz eşya satıcısı tek model var boyuttu biraz küçük gibi geldi bana s olabilir.Sizce almaya değer mi

Tepki
14
Bisiklet
Sedona
179 cm boyundayım çok kararsızım valla ya bursa ist. yollarına düşecem bisiklet için izmirden

Tepki
14
Bisiklet
Sedona
sizce geotech life man mi deltadan salcano city sport 21 vs mi univega 7100 mü yoksa trek fx 7.0 yada kron tourer yada sedona 301 mi bu marka ve modeller arasında kaldım

FG42

Üye
Tepki
29
Bisiklet
Salcano
Bisiklet firmaları ile görüştünüz mü? Ben 3 yıl önce alacağım bisikletin yaklaşık özelliklerini söyledim bana salcano ng101 kadro üzerine bir bisiklet topladılar. 3 yıldır hiç sorunsuz hala kullanıyorum. Ve fiyatıda çok uygundu. En fazla 100-120 km. lik turlar yaptım gayet memnunum. Amortisör olayına gelince çoğunluk asfalt ve düzlenmiş toprak yol ise amortisöre hiç gerek yok (şahsi görüşüm). Ben 3 yıldır neredeyse tamamen kapalı kullanıyorum. Peşin alacaksanız baya bi indirim oluyor. Fiyatı uygun olursa toplatmayı düşünün bence.