Salcano City Fun kullananlar

hogutmen

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Bisiklet
Salcano
Dikkatinizi çekti mi bilmiyorum. Salcano logolu lastiğimiz olan Swallow marka lastik ile kışı yarıladık. Henüz çok zorlu koşullarda kullanmadım kar-buz gibi. Bu şartlarda bu lastiği kullanan varsa yorumlarını esirgemesin.

Scudo

ottcci

Daimi Üye
Tepki
309
Başlangıç
1949—50
Bisiklet
Diğer
@kev1ncon
kardeşime hediye ettim bende bisiklet arıyorum aslında :)

hogutmen

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Bisiklet
Salcano
Torkuya destek diye bir konu var denk gelmişsinizdir. Şimdi yurtiçi bisikletçiliğine destek konusunda salcanoya destek diye bir konu açmak istiyorum. Ne derler acaba? Çiğ çiğ yenme riskim nedir?

• Beğen
Tepkiler: Tayfun Sezer

hogutmen

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Bisiklet
Salcano
Arkadaşlar benim bisiklette pedal çevirdikçe tıkır tıkır bir ses geliyor. Kesin nazar değmiştir diye düşünüyorum.
Sebebi teşhis ettik. Tedavi nedir? Var mı Böyle bir sorun yaşayan?

• Beğen
Tepkiler: Tayfun Sezer

Tayfun Sezer

Daimi Üye
Tepki
288
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Sadece sağ yada sol pedal basarken mi çıkıyor yoksa her iki yöne de var mı?Selenin gevşek olup olmadığını kontrol edin. Pedallar orjinal plastik pedalları mı? Öyleyse pedallarda kırılma veya rulmanlarında sıkıntı olabilir.Jant tellerini yeni değiştirdiniz diye bildiğimden o şıkkı atlıyorum.Aynakolda gevşeme varmı birde onu kontrol edin. Bazen elle kontrol edince anlaşılamayabiliyor mümkünse uygun bir takımla bakın. Şimdilik aklıma gelenler bunlar. @hogutmen

• Beğen
Tepkiler: hogutmen

Tayfun Sezer

Daimi Üye
Tepki
288
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Katlanır
Aklıma gelmişken kem gözlerden de uzak tutun :D

• Beğen
Tepkiler: hogutmen

kadir karakaya

Forum Demirbaşı
Tepki
492
İsim
kadir
Bisiklet
Bianchi
Sonunda yağdı :) Kendi lastiği karda kötü değilmiş, denemiş oldum.Hatta asfalta göre daha iyi.IMG_3032.JPG

Karda ince tekerli bisiklet sürmek daha zevkliymiş.

NightRider

Forum Demirbaşı
Tepki
129
İsim
Süleyman Özgün
Bisiklet
Lapierre
arkadaşlar city fun 60 kullanan varmı? bende yakın bi zamanda alacağım. city fun 60 ın kronik sorunu vs. varmı?

sanmarco

Üye
Tepki
28
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Katlanır
arkadaşlar merhaba. Bugün Sirkeci'deki bir Salcano bayisine gittim ve City Fun 70'i sordum. fiyatını 895 lira olarak söyledi. Salcano'nun internet sitesinde ise 765 lira olarak gösteriliyor. Neyse soruma gelecek olursam bugünkü gittiğim yerdeki arkadaş bana şehir içinde kullanacaksan City Fun değil de City Sport ya da City Life al dedi. Siz bu konuda ne dersiniz? Ben öyle çok fazla dağ,tepe çıkmayacağım sadece asfaltta kullanacağım o yüzden hala aklımda City Fun 70 var ama sizlerinde görüşleriniz benim için önemli.

cezmi özdemir

Aktif Üye
Tepki
113
Bisiklet
Merida
@sanmarco sirkecide tek bir salcano vardir oda dogubankin arka kapisinda olan.onlara kesinlikle guvenip bisiklet almayin bir servisleri bile yok. Boyle konusma nedenim ise bana kaset yerine vidali ruble satmislardi ben bunu uskudarda farkettim ve geri dondum bide bu paket acilmis diye gevelendiler. Bence artik salcanonun devri kapandi cok kotu kadrolari berbat iscilikleri ve servisleri var.onun yerine mossoya bakabilirsiniz gercekten oneririm.fakat suanda mosso satan yer epey az mossonun benim bildigim tek yetkili subesi pedaltürk caddebostanda bi gidip bakin derim

sanmarco

Üye
Tepki
28
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Katlanır
@cezmi özdemir Yorumunuz için teşekkür ederim. Aslında adama bende pek güvenmemiştim :). sadece fiyat araştırması yapıyorum birkaç yere daha sormuştum ama en pahalı fiyatı Sirkeci'deki bayi önerdi. Mosso'ya baktım ama fiyat olarak beni epey zorlayacak gibi.

cezmi özdemir

Aktif Üye
Tepki
113
Bisiklet
Merida
@sanmarco ben olsam oyumu mossodan yana kullanirdim isterseniz pedalturk ile bir gousun telefonda bende bisikletim ordan aldim iyi niyetli ve isi bilen kisiler var bana epeyvindirim yapmislardi sanirim emrah beydi

alpagu6

Aktif Üye
Tepki
33
İsim
Erdem
Arkadaşlar bir sonraki sene okula bisikletle gidip geleceğim. Yol 5.6 km . Maksimum 700 tl butcem var. Bisikletlerden hiç anlamam( yazıları okurken bazı bisiklet parçalari isimlerini ilk defa duyuyorum). Yol yokuşlu hem iniş hem çıkış olarak ve ben frenlerin sağlam olmasını istiyorum ki yoldayken sıkıntı çıkmasın . Araştırma yaptım ve city fun önerildigini gördüm. Sizce hangisini almalıyım ? Yokuş yukarı çıkarken problem olur mu ? Boyum 1.70 kilom 58 . Şimdiden teşekkürler

Tepki
36
İsim
Sinan
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba arkadaşlar konuyu biraz hortlatacağım ama :) city fun 60 ile aramızdayım beyler
http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160813/bf7800b712da73e18aff4bd881d0dc92.jpg