Salcano City Fun 70

Buğra E

Üye
Tepki
28
İsim
Buğra
Bisiklet
b'Twin
@hogutmen Bende bakınmaya gitmiştim öyle yolumun üstü diye :) Sedona 300S için anlaştım neredeyse 1400TL ekipman dahil.. Sonra dedim ''Sana kimse kart çıkarmıyor, e nakit alsan aç kalacan?'' Kredide öde öde bitmez, en iyisi ilk heveslendiğim bisikleti almak.. :D Onca yıldır bisikletim yok. E arkadaşların, kuzenlerinkide hep ucuz çift amortisörlü dağ bisikletiydi? Neden gaza gelipte kendimi kasayım ki? Al ekipmanla bütçene uygun sonra değiştirirsin :)

• Beğen
Tepkiler: hogutmen
Scudo

trkr

Üye
Tepki
4
İsim
Türker
bence iyi bir başlangıç bisikleti, ekipmana ayıracağınız bütçe de sınırlı ise.

kask, suluk, sırt çantası, eldiven, aydınlatma, pompa vs. derken bi 500 daha gider en azından...

ben kapalı alanda spor yapamıyorum. o yüzden aldım. bisikleti aldıktan sonra da ufak ufak ekipman toparlıyorum. düzenli vakit ayırıp haftanın en az 4-5 günü günde 2-3 saat kullanabilir duruma gelirsem o zaman gidip 1000+ verip daha iyi bir bisiklet alırım sanırım.

• Beğen
Tepkiler: hogutmen

Buğra E

Üye
Tepki
28
İsim
Buğra
Bisiklet
b'Twin
@trkr Aynen bende öyle düşünüyorum. Yıllarca bisikletim olmadı ve kullandıklarım hep dağ bisikleti idi. Onlardan sonra gayet tatminkar olacağını düşünüyorum. Bisikletten çok ekipman tutacak gibi :)

grki13

Üye
Tepki
4
Düz maşa olsun yormasın istedim ama gerçekten bir süre sonra rahatsız ediyor.Asfalt dışındaki her yolda hissediliyor bu rahatsızlık.Bu yüzden amörtisörlü ön maşa bakıyorum.Öneriniz var mı arkadaşlar? Hangisi iyidir?

hogutmen

Forum Bağımlısı
Tepki
907
Bisiklet
Salcano
@grki13 bu bisiklete ekstra masraf yapmak bence mantıklı değil. Böyle kullanmak lazım. Tabi benim fikrim. Herkes istediğini yapabilir.
:)

abdntstn

Üye
Tepki
25
İsim
Abidin Taştan
Bisiklet
Kron
Çok iyi duruyor renk olarak hayırlı olsun kazasız sürüşler :)