salcano 2010!!!

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Merhaba .
Arkadaşlar ben bursa ve yalovada salcano sbayilerine sordum ama daha çıkmadığını ancak şubatın sonlarında çıkacağını sölediler...

Scudo

minolta35

Aktif Üye
Tepki
48
Ne tam olarak 2010 da hangi modellerin satılacağını ne de fiyatlarını öğrenebildik.Sadece sansasyon yaratmak için bir kaç model açıklamışlar o kafar.Nerde bu fiyatlar?

• Beğen
Tepkiler: gabalı

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Walla arkadaşlar ben şahsen kendimden örnek vermek istiyorum kesin kararlıydım illaki salcano modellerinden birini beğenip alıcaktım tamamiyle salcano'ya odaklanmıştım ama şuan fikrimi değiştirdim ve başka bir marka / model almaya karar verdim... Sizde bekleyin artık ben bekledim bekledim hiç birşey yok ortada daha ne kadar beklersiniz orasını bilemem. Ama eğerki biri salcano alacağını sölerse almaması gerektiğini sölerim.

ismetgndz

Aktif Üye
Tepki
38
arkadaşlar salcanonun 2010 modellerinin resmlerini koyabilecek varmı? varsa koysun ltfen kataloğundan çekip koyabilirsınz.:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D çok merak ediyorum yaaaw :D:D

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
yaw nedendir bilmiyorum salcano hangi komponenti kullanırsa kullansın benim gözüme alternatif bir bisiklet olarak yer almıyo.modeller çok güzel.bu yeni sezonda alıcak arkadaşlara hayırlı olsun.

Necati Günüç

Forum Bağımlısı
Tepki
571
en acayip i full xx li bi bisikleti var harika crossmax slr jant sid world cup maşa michelin lastikler sele seleborusu gidon gidon boğazı ritchey wcs kadro rigit karbon ve asıl bomba 6,500 TL:D

• Beğen
Tepkiler: halid acar

Necati Günüç

Forum Bağımlısı
Tepki
571
http://www.mtbtr.com/uploads/2118H3.JPG
http://www.mtbtr.com/uploads/2118H4.JPG
http://www.mtbtr.com/uploads/2118H5.JPG
http://www.mtbtr.com/uploads/2118H6.JPG
XCO10 XX, 1,1kg’lık karbon kadroya sahip. Toplam ağırlığı 9.5 kilo. 6.500TL’ye perakende satılacak bu model Rock Shox SID XX World Cup, Ritchey Mavic, Michelin ve Sram XX ile donatılmış. 17” ve 19” olmak üzere iki farklı boyu mevcut. Bisikletleri incelerken, bize verilen 17” kadronun oranları ise söyle: Üst boru 54,5cm, oturma borusu (seleyi tutan boru) ise 44cm. Tabii bunlar fabrika verileri değil.

ASTRO

Daimi Üye
Tepki
213
Sıcacık bir merhaba herkeze....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
kesinlikjle salcano davsiye etmiyorum bundan sonra...

kesinlikle SALCANO bisiklet almayın ben aldım beni bisikletden soğutdular sizlerde aynı duruma düşmeyin.. türk dedik paramız yabancıya gitmesin dedik e birazda seviyorduk marka olarak aldığıma alacağıma bin bişman oldum o kadar para verdik karanti 0 bir halta yaramayan bir firma bisikletleri göbekleri yatmakdan baslanmış zaten ürünleri biyasaya hasarlı satışa sunuyorlar.. para ile parca almak zorunda kaldım daha bir kac aylık bisiklete daha henüz zaten 7 aylık ürün 7 aydır ne cektiğimi ben bilir heram olsun o aldıkları para o satıcı firmada SALCANO firmasıda onun servisi diye gecinen o şerefsizlerde allahdan bulsun ne diyim küfür edecem forum kurallarına uymuyacak yoksa her gün felaket sövüyorum onlara.. mail attım firmaya ağzıma geleni söyledim adamların hic umrund değil milleti sömürmeyi biliyorlar birde şimdi yine reklam yapıyolar bende reklam yapılan ürünü almışdım model hoşuma gitmişdi ama kalite cok kötü heleki servis olayı yok desem yeridir yok yani... ürünler dediğim gibi dışardan geliyor parcalar sanırım cinden ben bizzat gördüm köpeklere bakım yaparken bileyere baslanmış göbek resmen cürümüş, göbek değişdirdim(arka) şimdi yien aynı arızayı verdi yeni göbek anlıcanız sıkıntı hep bu bişey değil firma ilgilense neyse... yani ben uyarım yabılan reklamlara kanmayın işte benim adresim ulaşın detaylı bilgi veriyim.. (link) bizim türkler böyle kazıkcı olduğu sürece dünyada bizim ürünler en kötü listesinde yer alır ve herzaman adımız cıkar kimse bizi kaale almaz, hep böyle şerefsizler yüzünden işte...

karanti belgesinde yazıyor not olarak peryodik bakım yapılmayan ürün karanti dışı, peryodik bakım süresi belli değil servis bakım icin dünyanın prasını istiyor nasıl karantili ne işe yarıyor bu ürün karantisi soruyorum ben...