Sakarya

Scudo

Enes Kılıç

Daimi Üye
Tepki
35
Bisiklet
Giant
kafama esti dağııttım satıyorum. artık ne zaman yeni bir bisiklet toplarsam.

Tepki
44
Bisiklet
Corratec
ya olum saçmalama ya yaylaya çıkacaz sensiz olurmu ya neşa kaynagısın be enes topla aleti

Tepki
22
@erol yalçınkaya

ben takım arkadasıyım. sizinle aynı kategoride değiliz buyuk ihtimalle biz yol bisikletindeyiz . isterseniz bi ara izmite falan gideriz. her gun cıkıyoruz antremana bizim kluple.

asortik

Aktif Üye
Tepki
149
@nsklc

Bunu ben yazsam mı, yazmasam mı diye çok düşünmüştüm. Sakaryalılara özgümü, yoksa her yerde mi aynılar bilmiyorum. Ama Sakarya’da ilk muhabbet edeyim dedim, bin pişman oldum. Dersinki Kartepe ve bilumum küçük dağı onlar yarattı, kale bile almadılar. :)

Birkaç dakika sonra motosikletle yanlarında tekere kalktım bastım, kask ve monttan tanımamışlardır, ama olsun azıcık söndürdüm ateşlerini… Öyle hava olmaz, böyle olur. :)

• Beğen
Tepkiler: murat seçkin
Tepki
22
@asortik

bu olayı nerde yapmıstın sen ? biz oldugumuz kesin mi ? şayet ben oyle bisey hatırlamıyorum. burnu kalkık olayına da gelince dısarıdan oyle gozukuyo olabilir belki de insanların fesatlıgındandır.

R@SYONEL

Aktif Üye
Tepki
81
arkadaş bir isim vermemiş senide kastetmemiş olayı üstlenmene gerek yok.

• Beğen
Tepkiler: asortik

asortik

Aktif Üye
Tepki
149
@Utku Soğancıoğlu

Olayı yaşadığım yer tam olarak Adapazarı merkez Utku Bey.

Keşke dışarıdan öyle gözükseydi. Neredeyse 1999 yılından bu yana bisiklete uzağım, seneler sonra ilk bisikletimi 2009 yılında aldım. Bu olayı yaşadığım dönemlerde tekrar bisiklete merak sarmıştım, grupları gördükçe içim gidiyordu. Normalde daha erken bisikleti alacaktım ve hazır bisikletli, profesyonel gözüken ve bu işi bilen arkadaşları yakalamışken sorayım dedim, o zamanlar böyle forumlarda yoktu. Yanlarına gidip konuşmaya çalıştığımda affedersiniz tavırları üç yaşındaki çocuğu ezer gibi ve alaycı şekildeydi.

Yaşadığım bu olayın etkisiyle bisiklet almaktan vazgeçmiştim, zaten alsam mı almasam mı ikilemindeydim, yaşadığım olay belirleyici oldu.

Şu anda halen bu bisikletli gruplara yaklaşamıyorum, aklımın bir köşesinde yine aynı şeyleri yaşayacağım düşüncesi var. Belki de siz haklısınız, içimde bir fesatlık var. :)

Ben yarı Sakaryalı, yarı İzmitliyim, yani şehre özel bir garezim elbette ki olamaz, sadece yaşadığım bir olayı naklettim. Yanlış anlaşılmak istemem.

• Beğen
Tepkiler: murat seçkin
Tepki
22
@R@SYONEL

sakaryada bizden baska kulup yok yani bizden baska yol bisikletçisi de yok. 3-4 tane hobi olarak mtb kullanan var.

@asortik

kac senesinde oldu bu olay ? sen muhtemelen triatlonculara rastlamısındır :D ve sen ne sordun da terslediler ?