Sakarya Üniversitesi

BaiT

Üye
Tepki
24
İsim
Bahadır
Başlangıç
2006—07
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
selam arkadaşlar konuyu hortlatıyorum. boş vakitlerde antrenman, tur yapan arkadaşlara katılabilrim
Elektrik elektronik mühendisliği 3. sınıfım. Dönem yoğunluğu hallice fazla, normalde ikamet ettiğim şehirde bırakıyorum bisikletimi. Biraz vicdansal sebeplerden ötürü. Siz sürekli sürüyor musunuz ? Bir külüstür emektar yol bisikleti almayı planlıyorum onunla antrenmanlara devam edebilirim sakaryada
@hatırdan satırea

Ahhh ahhh işte tam ben benim de haziranda 6. sene biticek öğrenciden çok orada çalışan memurlar gibi hissediyorum... Bizim okulda klüp işleri çok zor kimse başına mesuliyet almak veya onların görüşü ile boş işlerle uğraşmak istemiyor...

Ben 3 sene Camili 1'den bisikletle gittim geldim Esentepe kampüse kışlar hariç, kimsede birader sen kimsin demedi... Şimdi birkaç kişi görüyorum ama haftada 2 gün gidip geldiğim için bisiklet işime gelmiyor açıkçası... İnş uzun kalmaya geldiğim bir zaman bir tur yaparız...
Keşke vakit geriye sarsa da aynı dönemlerde okuyabilseydik :) Şu an buralarda sektör daha şen. Kocaeliden gelen bisiklet grupları göl turu yapıyor haliyle onlara takılınca insan yalnızlık çekmiyor.

Scudo