Sakarya FreeRide FOTO

Scudo

ReSuL

Forum Demirbaşı
Tepki
83
fotolar çok güzel görünüyor.birde kask olsa tam süpper olacak :D diğer resimleri de bekliyoruz.hatta video eklersen daha iyi olur :D saygılarımla

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@burnout_54

arka sayfada kaldığı için bidaha attım,çok sağolun arkadaşlar,aslında kask vardı,ama güneşin altında çok bunaldığımdan çıkarttım:/

nero

Aktif Üye
Tepki
19
Selam.Gayet başarılı hareketler yapmışsınız. Bende yakında trial e başlicam.Şuan 18'' sedona var bende.Yakında 16'' amoeba hussar dj alıcam.Boyum 1.90 civarı.Acaba daha mı küçük kadro almam gerekir?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bence daha küçüğe gerek yok,boyun uzun çünkü,16 inç senin için yeterli,benim bunları yaptığım bisikletin kadrosu 18inç,16 olsa banada tam olucak:)çok sağol bu arada

Alican

Forum Bağımlısı
Tepki
739
Daha kucuge gerek var...
Arkadas Trial diyor, street falan demiyor...

Her kucuk kadro Trial-Street-DJ deildir...

Nero arkadasin boyu 1.90 civariymis trial yapacaksa ona gore kadro gerekir...Amoeba Dj kadrosuyla Trial belli bir yere kadar olur...Belli bir sinira kadaryapilir, daha fazlasini bekleyemessiniz o kadrodan...Cunku acilari daha street ve dj uyumlu;)

R4UF

Aktif Üye
Tepki
33
:rolleyes: resimler çok güzel daha resim olursa beklioruz;)

murteza54

Üye
Tepki
1
resimler çok güzel emeğine sağlık burası sakarya'nın neresi kardeş bende sakaryalıyım da pek çıkartamadım burasını ... :D

adonay

Aktif Üye
Tepki
81
konu çok eski ve orası sakarya değil zaten..birlikte izmit seka parka gitmiştik orası..

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru