Safkan Street kadrosu NS Bikes TR de ilk

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@sDVoLuMeFoUr

Türkiyede bulma şansınız ne kadar bilmiyorum ama getirtme ihtimaliniz ihtimaller dahilinde :D mavic , hope , chris king üretiyor, başka üretenlerde var ama bunlar bu işin en iyileridir. gerçi chris kinglerin göbekleri ortalama seviyede bir bisiklet kadar pahalı olsada ömürlük göbeklerdir.

Scudo

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@sDVoLuMeFoUr

gobeginin kaset kismini ac icindeki butun gresi temizle kuru kuru tak. ozaman o ses cikar. herhangi zarari olucagini sanmiyorum yuksek devirlerde calisan parcalar degil ama bazen takilmalara neden olabilir.

Hasan Mert

Üye
Tepki
30
Merhaba.
Baya geçti ama benim bu kadro hakkında bir kaç sorum olacak :D
Pek fazla araştırma şansım olmadığı için hazır getirtten arkadaşımız varken ona sormak istedim :D
Kadronun fiyatı tam olarak nedir ?
Sipariş verildikten sonra kaç güne gelir ?
Tamamiyle güvenli midir ?
Geldikten sonra gümrükden vergi alınacakmıdır ?
Alınırsa bu ücret ne kadardır ?
Ve de getirtme işinde bilgisi olan arkadaşlarımız detay sunabilir mi ?
Cevaplayan arkadaşlarıma çok teşekkür ederim :D

Doruk Atay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.507
Arkadaşlar bu konuya daha fazla gereksiz mesaj yazılırsa yazan arkadaşlar hem uyarı alacaklar hemde konu kilitlenecektir.

bachibouzouk

Daimi Üye
Tepki
191
@Hasan Mert

@gurkankas

arkadaşlar uzun bir süredir foruma girmiyordum, mesajları yeni gördüm. gecikmeli ve kısa cevaplara gelirsek; (şu an çok zamanım yok belki daha sonra detaylı olarak tekrar yeni bir yazı yazarım)
Ns traffic amerikadan geldi, ben alırken indirimdeydi. Kadro gümrük ve kargo masrafları ile toplam 470 usd gibi bir rakama mal oldu.
sipariş verdikten sonra kaç günde gelir sorusunun cevabı hangi kargoyu tercih ettiğinize ve alışverişin hangi ülkeden yapıldığına göre değişir, uzun bir konu ve şu an zamanım yok , eski mesajlarıma bakarsanız direk bu kadro ile ilgili olmasa da gümrük - kargo hakkında olanları var, yazının sonuna onlardan birini kopyalayacağım, umarım yardımcı olur. olmadı tekrar sorarsınız fakat şu ara hemen cevap veremeyebilirim. (gümrük konusu ile ilgili kısaca ; eğer özel kargoları tercih ederseniz bu boyutta bir paket için sizden kadro ve kargolama masrafının dışında en az 400 usd gibi bir para isteyebilirler, bu para paketin depoda bekleme süresine göre artar, ptt ile çalışan kargo şirketlerini seçerseniz sadece kadroya ödediğiniz bedel ve kargolama masrafının %20 sini verirsiniz).
Risklere gelirsek, paketin kaybolması, zarar görmesi, ebay' den alışveriş yapılıyorsa dolandırılma olasılığı, yanlış model - boy gönderilmişse tekrar kargo masrafı.... (bunlar gözünüzü korkutmasın. olasılıklar sorulmuş, aklıma gelenleri yazdım, risk 100 de 1 olsa da riskdir. bilmekte fayda var, aynı kötü ihtimallerle Türkiye' den yapılan alışverişlerde de karşılaşılabilir . )

gümrük ile ilgili daha önceki bir mesajım;
@bachibouzouk

• Beğen
Tepkiler: Hasan Mert

ecanaksoy

Aktif Üye
Tepki
52
chainreaction dan getirmeyi planlıyorum bende ya traffic yada suburban mı suburfan24' mı ne ondan, biz martinciyiz :D martinsödertörm
bu arada hayırlı olsun . güle güle kullanın . sizde chainreaction dan gelirmi , siz siteden mi söylediniz ?

• Beğen
Tepkiler: bachibouzouk

bachibouzouk

Daimi Üye
Tepki
191
@ecanaksoy

Teşekkürler, ben getirttiğim sırada chainreactioncycles büyük boyutlu kargoları Türkiye' ye yollamıyordu, (zaten amerikadan geldiğini belirtmiştim, chainreaction ingiltere' de ) sanırım artık göndermeye başlamış, emin olmak için mail atıp teyit etmek ve hangi kargo ile gönderim yaptığını öğrenmek lazım, royal post veya parcel post dışında özel kargo ile yollanıyorsa kesinlikle alınmaz, astarı yüzünden pahalıya gelir,
Traffic mi suburban mı nın cevabı suburban 26 " ama arada fiyat farkı var
traffic ile hemen hemen aynı fiyata satılan suburban 24" jant kullanıyor aman dikkat.