S-works 2011

Bisikletin renk ve malzeme uyumunu nasil buldunuz ?

• Fena degil

• Iyi

• Mükemmel

• Toplam katılım
    74
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

Samet Şenel

Forum Bağımlısı
Tepki
782
Bisiklet
Bisan
@Erhan Yilmaz

Egosunu tatmin etmek için bisikletinin fotoğraflarını kullananı,herkesin beğenmesi gerektiğini düşüneni ilk kez görüyorum.. Neyse mutlu pedallamalar:in:

• Beğen
Tepkiler: Cengiz Gökalp
Scudo

ademyener

Aktif Üye
Tepki
144
Bisiklet
Whistle
Bence o kadarda kötü değil zevk meselesi diyorum.
Hayırlı olsun güle güle kullanın.

-Paşa-

askssy
Tepki
579
Bisiklet
Specialized
en iyi malzemeler kullanılmış olabilir ancak ben görünüşünü pek beğenmedim.

Şafak Atilla Akpınar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.587
Bisiklet
Trek
o 7 kişiden biri de benim...Kullandığım malzemeleri ve donanımları yazma gereği duymuyorum...Burda göze tek çarpan jant setinin göz zevkini bozması...Almanyada ikamet ediyorsan göze daha hoş gelen bir set kullanabilirdin..

-Paşa-

askssy
Tepki
579
Bisiklet
Specialized
burada ne demek istedin anlamadım?

Ersin Aydın

Daimi Üye
Tepki
57
İnsan da biraz saygı olur ama o sende yok fikir istiyorsun söyleniyor ama işine gelmeyince bir tarafımla gülerim gibi bir işaret koyuyorsun..

jant seti kırmızı ile kadro kırmızısı uyumsuz sırıtmış... bisikletin kadro ve donanım olarak güzel ama sen renksel anlamda fena .... mışsın... o paraya bu ağırlık çok çok fazla...

bu kadar ..

Tepki
6
@Ersin Aydın

Saygisiz olan sensin..! Yorumlarinin hic birine katilmiyorum konusurken terbiye sinirlarini asmamani tavsiye ederim.. ve sarfettigin sözleri aynen sana iade ediyorum..!
Moderatörlerden bu topiginde kapatilmasini rica ediyorum..! konu burda kapanmistir..

ercan günes

Daimi Üye
Tepki
102
Bisiklet
Scott
bisikletin kudretli kazasız belasız kullan lakin senin için aynı şeyleri söyleyemeyeceğim biraz ezik buldum seni kusura bakma

Ali YILDIRICI

Daimi Üye
Tepki
346
Bisiklet
Trek
@Erhan Yilmaz

bisikletiniz bence güzel iyi günlerde kullanın ancak madem insanlara yorumlarını soruyorsunuz yada anket açıyorsunuz neden ozaman insanları aşşağılar gibi konusup birde kıskanç diyorsunuz onu anlamadım neyse

madem renk malzeme uyumunu sormussunuz maşanın mavi olması uyumlu durmuyor bence ayrıca jantın kırmızısı kadrodakinden farklı oldugu için göz yoruyor beyaz bir jant seti daha hoş olabilirdi

yanlış anlamayın bisikletinize uyumsuz yada çirkin demiyorum zaten güzellik göreceli bir kavramdır sonuçta siz begenmissiniz laf soylemek kimseye dusmez bence sizde insanları kışkırtır gibi gülücükler vs gereksiz bence

sağlık olsun iyi günlerde binin inşallah daha iyilerinede binersiniz ayrıca evet kesinlikle katılıyorum igrenc diye bir secenek olsa onu işaretleyende olurdu sonuca azra akında dünya güzeli oldu ama begenmeyenler de var begenenler kadar

ama sevgilisi cıkıpta sizin sevgiliniz cokmu güzel demiyor çünkü zevkler ve renkler tartışılmaz neyse

kazasız belasız bol pedallamalar

saygılar

not: imzamdakiler benim bisikletlerim ne alakası olur bilememde hani fena değil diyenlerin bisikletlerini merak ediyorum dediğiniz için yazayım dedim ayrıca bende iyi seçeneğini seçmiştim tekrar hayırlı olsun

• Beğen
Tepkiler: Erhan Yilmaz
Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.