rubena flash nasıldır ? kullanan var mı ?

Abdullah.R

Forum Demirbaşı
Tepki
958
İsim
Abdullah Ramazanoğlu
Başlangıç
1973—74
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@alper KuAslında tam öyle değil. 30 TL lastik fiyatından sanalpazar 10 TL bonusu düşüyorsunuz ama, o bonus sanalpazar'dan alacağınız her ürün için geçerli. Şöyle de bakabilirsiniz: Başka bir ürüne harcayabileceğiniz 10 TL ile çöp alacaksınız. Hayır alelade çöp de değil, özel imalat "eziyet çöpü" - nitelikli ürün yani. :)

Sırtınız ter içinde, hava soğuk, sert rüzgarla birlikte çiseleyen yağmur kamçı gibi yüzünüze vuruyor, kar maskesini almadığınız için kendinize küfrediyorsunuz. Yağmur giderek hızını arttırıyor. Terinizi sırtınızda soğutursanız hastanelik olmanız işten bile değil - asla pedalı bırakmamanız gerektiğini biliyor ve bir an evvel eve varabilmek için pedala asılıyorsunuz.

Ve lastik patlar...

----------------------------------

İlave: 15 TL'ye CST var. Maxxis imal ediyor. Kullanmadım ama kullananlar memnun. F/P olarak Rubena'dan çok daha iyidir bence. Olmadı yerli imalat IRC var. Benzer fiyatlarda. Oldukça uzun ömürlü. Patlamaya karşı korumasız olsa da, Rubena'dan çok daha dayanıklıdır.

• Beğen
Tepkiler: emrahozkan
Scudo

Umut Kılınç37

Forum Bağımlısı
Tepki
139
Bisiklet
Salcano
Tanıdığımda schwalbe black jack lastik var en konuştuğumda 3550km de hiç patlamadığını söylüyordu,lastiklerin tanesi 50lira civarı.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@Abdullah.R

bu yazdığınızı okuyunca geçen hafta patlayan lastiğimlemle kartal -atalardan pendiğe 10 dkkada geldiğimi hatırladım :)ön ve arka lastiğim batlamıştı,lastik yerine 2 termal kar maskesi ve 1 termal fanila aldım 10 tlye :D