Rubena Flash (26x1.75) | Hediye edilecektir

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Merhaba yaklaşık 3 hafta önce satın aldığım 26X1.75 Rubena Flash (zırhlı) lastiği bisikletime monte ettikten sonra C.tesi günü maltepe-belgrad turu yaptım. Lastiğin sürüş boyunca verdiği hissiyat ve görüntü beni memnun etmedi. Bu nedenle lastiği tanıyan, ben kullanırım diyen arkadaşlara 1 kez kullanma fırsatımın olduğu lastiği hediye edeceğim. Bense black jack lastiklerime geri döneceğim. Varsın yorsun.

Lastiklere talip olan arkadaşlar mesaj atarsa adreslerine kargolarım.

( İhtiyaç sahibi biri denk gelirse daha bir güzel olur )

Scudo
Tepki
32
Bisiklet
Bianchi
Günaydın, bu konuyu okuduktan sonra günümü yüzümde bir gülümseme ile devam ettireceğim. Eğer bana gönderebilirseniz çok memnun olurum.

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
Rubena hakkındaki olumsuz yorumları bilmeme rağmen gidip 1.50 rubena aldım gayet iyi çıktı maltepedeki veledroma bile girdim o lastiklerle tutuşu hoşuma gitti bisikletin akıcılığı arttı önceden dişli 1.95 vardı .

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
@mehmet ulaş
3 yıldır walrus modelini kullanıyorum hafif arazide dahi gayet tatminkar sonuç veriyor ve patlamadı daha. çek cumhuriyeti üretimi bendeki.
olumsuz yorum yapanların beklentisinin ne olduğuna bakmak gerek ;)

@mtb_rider Güne güzel şeyleri görerek başlamak, sizdeki yarattığı iyi hissiyatı bizede yansıtıyor ne mutlu karşılıksız iyiliklere :)

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
@Güvenç Terzierol olumsuz yorum yapması birşey değil hadi diyelim kötü sanki 500 tlye lastik Aldı kötü çıktı benim aldığım lastik çifti 37 tl ve gayet iyi performans veriyor.

• Beğen
Tepkiler: Güvenç Terzierol

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
@mehmet ulaş
Aynen öyle ve çifti 40t ye almıştım bende. shwalbe marathon falan alsam daha dert yanardım patlamalarda veya tutuş zafiyetlerinde ancak 40 tlye kuru zemin ve sert toprak tutuşu çok iyi, ıslak performansı kuruyu aratmayan düzeyde ve MTB'de biraz hor davranarak kullanıyorum. Gayet iyi iş çıkarıyor.
Tek dezavantaj 40psi maks. (50 basıyorum) birazda ağır :)

• Beğen
Tepkiler: mehmet ulaş