rubena 47 - 559 lastiklerde yardım

Alkan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
461
Bisiklet
Trek
slm arkadaslar rubena 47 - 559 26"175 alıcam ankarada sadece güngörler bisiklette bulabildim rubenanın sitesine bakdım aynı lastigin aynı kodda 4 cesidi var sadece 1 tanesnde aps var bu lastikde aps olup olmadıgı nerden anlasılabilirmi yoksa tamamen satıcıyamı kalmıs bir sey gerci önceden 2 tane alısverişimiz oldu gayet menmun kaldım ama yinede kafama takıldı size hem satısta olan lastigi hemde rubenanın sitesinin linkini veriyorum şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim( birde şekilleride farklı )

(link)
(link)

Scudo
Tepki
2
Merhabalar, bahsettiğiniz lastik bende var. Güngörler'den aldım. model olarak 4. sırada olan lastik geliyor. Reflective stripe veya aps yok. Genel olarak biraz ağır lastikler ama ben asfalt performanslarından çok memnunum.

• Beğen
Tepkiler: Alkan Koç

Ali ERTURAN

Forum Demirbaşı
Tepki
354
Bisiklet
Whistle
Demek 26*1,75 te karar kıldın..Ayrıca Aps varmış yokmuş takılma.Benim kullandığım lastiklerde de varmış güya.Gerçektan hiç bir işe yaramıyor.Zaten 15 20 TL lik lastikler.Schwalbe Maraton tarzı lastikler hariç Aps varmış yokmuş bakma, patlıyor bir şekilde.Schwalbe Maraton kullanan abilerim yıllardır patlamadığını söylüyor ki o lastiklerde tanesi 100 TL civarı.Yani herşey parasına göre aslında.Rubena lastiklerde bence fiyatına göre iyi performans veriyor.Asfaltta da iyi gidiyor, akıcı bayağı.Bu fiyatlara alınabilecek en iyi yol lastiklerinden bence.

İyi seçimler (=

• Beğen
Tepkiler: Alkan Koç

kalpe8

Daimi Üye
Tepki
302
Bisiklet
Trek
1.50" seçersek MTB'de çok ince mi durur? eforbisiklette 1.50lik rubena var. APS de çok önemli değil bence. şartları ağır olmayan toprak yolda kullanmak çok mu zor. tutuşu ne derece kötüdür?

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Tutuş kötü olacaktır.Sonuçta dişsiz kanallı lastik.Ayrıca;
Ali kardeş rubenalarda aps iyi oluyor.SIkıntı yaşamıyorsun.BEn zefal bantta kullanıyordum.Lastikten raptiye sök yine patlamıyor,havası inmiyor.
Dediğim gibi.Aps lazım.AMa reflexive Strip ne işe yarar bilmiyorum :D