Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Rst Omega Combo

Onur Dokmetas

Aktif Üye
Tepki
62
Mrb arkadaşlar elimde rst omega combo var kulanan varmı nasıl bir masa, hangi sınıf birde nekadarda uğraşşsamda 120 mm en fazla 95 mm sini kulanabildim, endru için uygunmu, kaç mm lik disk kaldırır. Bu masayı salcano ng10da görmüştüm .Tesekürler

Scudo
RST Omega Combo, fiyatına göre performansı tatmin edici bir maşa. Dibe vurduramamanın nedeni kilon olabilir diye düşünüyorum. Çünkü maşa yaylı, ve içindeki yayların senin ağırlık sınıfına uygun yaylar olmama ihtimali var. (Bu işi çok daha ciddiye alan üreticiler, kullanıcıların ağırlık sınıflarına uygun yaylar üretip satıyorlar. Bunları da renk kodladıyla belirtiyorlar. Örneğin 60-70 Kg. arası mavi yay, 70-80 Kg. arası kırmızı yay diye... [renkleri öylesine söyledim])
Enduro için uygunluğu, senin ne kadar zorlayacağına bağlı aslında. Ancak XC kullanımda da zaman içerisinde boşluk yaptığına şahit oldum kullanan arkadaşlardan.
Disk kullanımı için ise maalesef herhangi bir yerde detaylı bilgi bulamadım. Ancak 30 mm. iç borularla sanıorum ki 180 mm.lik rotorlarla sorun yaşamassın... Daha büyüğüne de gerek var mı? O da kullanıcı tercihi tabi ki...
Kendi web sitelerinden bilgi için(link)tıklayınız...

Back