Rockrider 6.3

Malik altuntaş

Daimi Üye
Tepki
129
Bisiklet
b'Twin
Arkadaşlar bazı sorularım olcak bu bisiklet hakkında fully olmasından dolayı hantal olduğu söyleniyo diğer fully lere göre neden hantal ve freeride kullanım türü için nasıl hızlandırılır. Ön maşa hakkında açı yüzünden belli mm kadar maşa takılabiliyor eğer fazlası takılırsa öndeki (ismini bilmiyom ) bağlantı noktasını kırıyor hatta bir video var ama bunla alakalımı bilmiyorum
İşte sınırı nedir sınır olan her maşa uyarmı vede arka shock için böyle bir sınır varmı.
Evet daha bitmedi arka shock kaç paraya mal olur sonra bunu adam akıllı bir all mountain yapmak için hangi parçaların değişmesi lazım.

Evet gördüğüm gibi bu bisikletin düşmanları var decathlon ile anlaştık ve bir süikastçi kiraladık :D şaka şaka

Not: xbox 360 ile rr 6.3 takas etsiyen bana ulaşsın

Scudo

barayda

Daimi Üye
Tepki
173
İsim
barayda tunca
Bisiklet
b'Twin
Arkadaşlar merhaba bu bisiklete sahibim yeni konu açmak istemedim. Ama şimdi internette özelliklerine bakarken ön arttırıcının altus olduğu yazıyordu. Ama şimdi temizlerken ön artırıcımın tourney olduğunu gördüm. Bir yanlışlık mı var? Arayıp sormalı mıyım?

Tepki
216
Bisiklet
b'Twin
@barayda
Hayır ön aktarıcısı Shimano tourney.Ben de Rockrider 6.3'ün güncel versiyonu 500s var onda da öyle :)

Tepki
216
Bisiklet
b'Twin
@barayda
Bencede komik bir durum :D değiştireceklerini hiç sanmıyorum ama siz yinede şansınızı deneyin :)

barayda

Daimi Üye
Tepki
173
İsim
barayda tunca
Bisiklet
b'Twin
@İbrahim Yazıcıoğlu
Pahalı bir parça değilmiş çıkıntılık yapmayayım gereksiz yere :D

@İbrahim Yazıcıoğlu Birde aklıma gelmişken vitesle ilgili sıkıntı yaşıyor musunuz sert kullanımda?

Tepki
216
Bisiklet
b'Twin
@barayda
Viteslerin ayarları tamken hiç bir sıkıntısı yok ama ayarı bozulunca ayarlamanız gerekir .

Tepki
216
Bisiklet
b'Twin
@barayda
Allah Allah,çok garip.Ben bugüne kadar 4 farklı profesyonel bisiklet kullandım hiç birinde böyle bir sıkıntı yaşamdaım.Bence sizin ayar yaptırdığınız bisikletçi,iyi ayarlayamıyor :acpsnr:

barayda

Daimi Üye
Tepki
173
İsim
barayda tunca
Bisiklet
b'Twin
@İbrahim Yazıcıoğlu Ya o konuda şüphem yok şu ana kada üç kişi yaptı bir tanesi çanakkalenin en bilinen bisikletçilerinden. Ama ilk gün zinciri kopartmıştım yeni zincir aldım ondan olabilir.