rock rider 8.1 1600 aldim sizce iyimi ettim kötümü

Tepki
6
1 hafta önce decatlhondan rock rider 8.1 1600 liraya aldım düşüncelerinizi yazarsanız sevinirim.sizce biraz daha bekleseydim fiyatı düşermiydi

Scudo

Taha Güngör

Aktif Üye
Tepki
44
Bisiklet
Giant
Sanmıyorum düşeceğini. Bence süper bir karar vermişsiniz. Üzerindeki donanım çok güzel bisikletin. Tek eksiği kadro. Onu da kadro değişikliğiyle çok güzel çözersiniz. Hayırlı olsun.

Taha Güngör

Aktif Üye
Tepki
44
Bisiklet
Giant
Standart bir kullanımda hiçbir eksiği yok . Ama biraz ağıra gelince bana pek güven vermedi açıkçası. Yanlış anlamayın hiçbir sıkıntısını görmedim.

Ufuk Altınkaynak

Salcano XRS033 105
Tepki
115
İsim
Ufuk ALTINKAYNAK
Başlangıç
1999—00
Bisiklet
Salcano
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bence güzel bir bisiklet.Allah kaza bela vermesin,güle güle kullan...

Gültekin R. Demirkaya

Forum Demirbaşı
Tepki
275
Bisiklet
Kron
Donanımı bence iyi Beylikdüzünde kullanan bir büyüğümüz var...Gayet memnun hatta her türlü hava ve yol koşuluna çıkabilen bir abimiz. Güle güle kullan. Bu arada dolar anasının nikahı olmuş hiç düşeceğini sanmıyorum.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Güzel bisiklet RR sağlamdır hayırlı olsun.

Osman Kıtay

Forum Bağımlısı
Tepki
1.091
Bisiklet
Fuji
Bence güzel bir makina. Bakımlarını düzenli yaparsan uzun yıllar kullanırsın. Decathlon kadroya ömür boyu garanti veriyor. Ben ağırlık konusunu hayatta dert eden birisi değilim. Zaten bu tip bisikletlerde istesen de en fazla 1-2 kilo indirebilirsin. . Onu da kendinden ver :) Yalnız şehirde kullanacaksan lastikleri değiştirmeni tavsiye ederim. O lastikler sehir içi yolda en ufak yağışta deliler gibi kayar Hayırlı olsun. Altında eskisin...

muzaffer KOCABAŞ

Forum Demirbaşı
Tepki
338
Hayırlı olsun kardesım ben kullanıcısıyım 3000 km yi gectı bir sıkıntısı yok :)

faruk meto

Üye
Tepki
39
Bisiklet
Carraro
ben 8.0 kullandım bir yılda 7000 km yaptım hiçbir sorunla karşılaşmadım, servis sistemleri çok iyi hayırlı olsun fiyatıda kesinlikle düşmez diyebilirim geçen sene amcaoğluna 1500tlye almıştık 8.1 i

gok

Forum Bağımlısı
Tepki
324
Kadrosu için yazıldığı bölüme bakılırsa eksisi yok. Artısı çok fazladır. Donanım olarak döviz kuru yüksek olmasına rağmen hesaplıya almışsınız. Yabancı forumlarda dahil 5 üzerinden 5 veren çok var. 1600 tl göre fazlası var:D.

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Hayırlı uğurlu olsun bisikletin. Kadroya laf söyleyenler de neye dayanarak konuşuyor anlamıyorum. Eminim şu üzerindeki yazıyı silsek scott, specialized, giant, cannondale falan yazsak yere göğe sığdıramazlar. İçin rahat olsun, kadronun ömür boyu garantisi var ve o garantiye hiç bir zaman ihtiyacın olacağını düşünmüyorum. Fiyatı düşer miydi diye sormuşsun, cevaplıyorum: 8.1 Decathlonda en fazla satılan model ve hiç bir zaman fiyatında indirime gidilmedi. ( bayrampaşa mağazası adına konuşuyoum)

Tepki
6
@Muzaffer K.
Evet gerçektende öyle oldu ben aldım 1 hafta 10 gün içinde 300 lira zam geldi:)

@Damla Bozyel
SAğolun sanırım sizdede rr 8.1 var:S

Mert S.

Daimi Üye
Tepki
224
Bisiklet
Carraro
Ah be ben de niyetlendim tam alıcaktım 1900 oldu işte :D Hayırlı olsun... Gerçekten mükemmel zamanlama :in:

• Beğen
Tepkiler: alperen şen
Tepki
6
@Mert S.
Gerçektende öyle acemi şansı olsa gerek bisiklet özelliklerinden hiçbirşeyinden anlamayan biri olarak forumdan araştırma yaptım intermetten bisiklet modellerine baktım istanbulda bisiklet satılan bikaç yere gittim en son sirkecide bisiklet bakarken birisi dedi decatlhondan 1600 liraya rr 8.1 aldım sende bi bak istersen falan bende kafama nerden girdiyse bi baktım almışım:D