Rock Rider 500 Aldım Gitti

Emre Ce.

Üye
Tepki
0
Dostum ben kararımı verdim aslında ya bu akşam ya da yarın sabah gidip alıcam aslında 540ı almak isterdim ama o nedense yok 5.3ü de beyendim o da yok
sadece 500 kalmış ellerinde ya da 8.1 oda çok pahalı yani yinede alabileceğim rr500 olacak anlaşılan
rr500ü inceledim canlı görmedim daha ama netten baktığım kadarıyla aynı vites sistemini kullanan tek bisiklet sedona 720 onun fiyatıda 1300civarı mekanik disk sorun çıkarmazsa ve maşayıda ileride değiştirirsem alınabilecek en iyi bisiklet bencede bu ama açıkçası aklımda herzaman 29" bişey mi alsaydım diyede kalmayacak dersem yalan olur sanırım :D

Scudo

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
@Emre Ce. Şöyle söyleyeyim ben Rock Rider 8.1 almak üzereydim Rock Rider 500'ü alırken. Kendimi çok fazla zorlayacaktım fakat vicdanım buna müsade etmedi ve almadım. Ben doğru bir tercih yaptım. O yüzden aklınızın bir köşesinde hayatımızın her anında yapamadıklarımız olacaktır elbet. Siz bunu fazlaca düşünmeyin. Rock Rider 500 güzel makine. Mekanik frenlerde kolay kolay sorun olmaz sadece süratli olduğunuzda fren mesafeniz hidrolik frene göre biraz daha uzun. Bakımını yaptıktan sonra tüm sistemler ihtiyacınızı karşılar. Kafanıza takılan başka bir şey olursa sorabilirsiniz.

Saygılarımla

Emre Ce.

Üye
Tepki
0
En sonunda bugün bende gittin ve rr500 aldım ve ilk 20km yolumuda yaptım ben çok beğendim gayet güzel almayı düşünen varsa hiç düşünmeden gitsin alsin sram vitesler sorunsuz ömür boyu kadro garantisi çok iyi bence 800tl vererek alınacak en iyi bisiklet

Tepki
2
Bisiklet
Bianchi
Öncelikle bisikletiniz hayırlı olsun :) görünüşü tek kelime ile MÜKEMMEL... kazasız belasız ve magandasız bol pedallamalar :) :D İnşallah sizi hiç üzmez...

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
@Emre Ce.

Kazasız belasız kullanırsın inşallah. Bence güzel bir tercih yaptın. SRAM vitesler alt segment olmasına rağmen iyi çalışıyor geçişler hızlı. Ankara'da bulabilirsen eğer ucuz yollu yol lastiği ile arazi lastiklerini değiştir. Eğer arazide kullanacaksan hiç değiştirme elbette. Ben (link) marka yol lastiği aldım ve gerçekten farkı hissettim. Tekrar kazasız belasız sürmen dileği ile. Yol lastiği taktıktan sonraki fotoğrafları ekliyorum merakını giderebilir.

• Beğen
Tepkiler: Yusuf !!WOW!!
Tepki
3
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@Atilla Gobel

Sn.Atilla Gobek,öncelikle bisikletiniz hayırlı olsun...ön maşanızdaki plastik parça geri kısımda,ters tarafta duruyor,montajı yapan arkadaş farketmedi sanırım...decathlon sitesindeki fotoğrafta ve benim bisiklette önde.(not:fren kablosu açısından da önde olması normal)..fotoyu altta veriyorum..bence düzelttirin,kablo ayağınıza falan takılır.

https://i.hizliresim.com/dqEoXZ.jpg

Rockrider 500 Dağ Bisikleti B'TWIN - Dağ Bisikletleri Bisiklet - Decathlon

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
@Onur YormazOnur bey teşekkür ederim. Ben ilk aldığımda fark ettim fakat bunu sorun etmedim. Öylece bıraktım duruyor :)

Tepki
3
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ayrıca gidon boğazını uzun tutmuşlar,kollar düz duruyor ve dirsek ağrısı yapıyor,bilmem sizde oldumu?...kısa boğaz aldım,yarın değiştiricem

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
@Onur Yormaz

Yok bende pek bir problem olmadı açıkçası. Ben bir tek maşasından memnun değilim. Onun için maşa alıcam. Onun dışında kadrosunu çok beğendim. Bence kadro çok dengeli ve akıcı geldi bana. Sizin bu konuda ki yorumunuz nedir ?

Tepki
3
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Focus
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kadro dengeli evet...tek sorun sele yukarda olunca fazla eğiliyorum,gidon aparatı ile yükselttim....tekrar hayırlı olsun bisikletiniz.

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
@Onur Yormaz

Güzel günlerde kullanın sizde. Kazasız ve belasız :)

Tepki
8
İsim
Mehmet Ali Demir
Bisiklet
Scott
Hayırlı Olsun Kazasız Sürüşlere =) birde kadro boyu kaç acaba söylermisiniz? 60 cm si mevcutmu siz bakmışmıydınız?

Gjankrow

Forum Bağımlısı
Tepki
3.300
Bisiklet
Salcano
@mehmet.demir

XL Kadro vardı ben gittiğimde fakat size olup olmayacağını bilmiyorum.

BurakY.

Üye
Tepki
36
Bisiklet
b'Twin
ben de rockrider aldım 2 hafta önce ve sizde de olduğu gibi maşadaki plastik ters. şaka gibi :eek:

Atabeysulku

Aktif Üye
Tepki
313
İsim
atabey sulku
Bisiklet
Pinarello
Hayırılı olsun, gazasız sürüşler dilerim. ben de RR 8.3 kullanıcısıyım ve çok memnunum.servis olarak ta çok iyi hizmet veriyorlar.umarım siz de memnun kalırsınız

Tepki
88
İsim
NW
Bisiklet
Salcano
Selamlar. Ben de rockrider 500 almayı düşünüyorum ama şu disk fren gerçekten beni korkutuyor. daha önce hiç disk fren kullanmadım ve uzun yolda dağ başında başıma iş açacak diye korkuyorum. kolay bozulan bir parça değildir değil mi? yıllarca v fren kullandım. şu disk fren korkusunu yenebilirsem aralık ayında bisikleti alacağım. bana gaz verin lütfen.

Cihan A.

Forum Bağımlısı
Tepki
888
Bisiklet
Kron
Güle güle kullanın güzel bisiklet...

çağlar34

Üye
Tepki
0
İsim
çağlar
Merhabalar arkadaşlar,
Bisiklet hevesim doruk noktaya ulaştı ve bu hafta alacağım inşallah.. günlerdir araştıyorum ve şuanki güncel fiyatlar şöyle
rockrider500 = 945 TL
Kron xc 500 =1125 TL
ikisi arasında sürekli gidip geliyorum rr500 kullananlar olarak bu sezonda bu fiyata bana önerirmisiniz
farklı bir seçenek sunmak isteyenleri değerlendirmek isterim
Saygılarımla

çağlar34

Üye
Tepki
0
İsim
çağlar
teşekkürler @Yusuf G. ama ben bütçemi biraz daha arttırdım 1500-1600 tl ye kadar çıkacağım şuanda
1600 tlye sedona 345HD buldum fiyat ve kalite karşılaştırmasında mantıklı bir alışveriş olurmu?
(link)