Rize

ismailht61

Üye
Tepki
39
İsim
İsmail
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
İnşallah Yunus bey.

@danslebleu çok teşekkürler. Saol kardeş.
Gördün mü?
Katlanır bisikletle gelen sen miydin? :kötü:

Scudo

danslebleu

Vélo pliant
Tepki
62
Başlangıç
1993—94
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Evet hocam özelden yazdım sana iletişim de olalım en yakın zaman da bir bir gezi turu yaparız

ismailht61

Üye
Tepki
39
İsim
İsmail
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
:harika:

@yuntas53

Sizinki de hayırlı olsun ben şimdi fark ettim. Bayağıda bi donatmışsınız. Maşallah. Marka model nedir?

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
Artık ramazan çıksın da bende gelirim oraya

yuntas53

Üye
Tepki
2
İsim
yunus
Bisiklet
Raleigh-USA
@ismailht61

bu bisikletin kadrosu Raleigh russhour 6.0 (ingiliz) marka kadroya sahip. 2016 model fakat çoğu parçaları değişmiş üst seviye donatılmış. jantlar lastikler uzun yol için vites shımano deore xt falan filan. çokta anlamam. bakalım hevestir biniyoruz nereye kadar devam ederiz bilmiyorum.

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
@yuntas53 rahat rahat tur yapabileceğin bisiklete benziyor dediklerine göre :D

yuntas53

Üye
Tepki
2
İsim
yunus
Bisiklet
Raleigh-USA
@JusTiMe

eleman berlinden trabzona pedallayarak geldiğine göre hatırı sayılır tur bisikletidur :)

• Beğen
Tepkiler: JusTiMe

ismailht61

Üye
Tepki
39
İsim
İsmail
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@yuntas53

Berlinden Trabzon'a gelinen bi bisikleti mi aldınız? İyi cesaret?
Ben ikinci ellere bakarken 2-3-6 aylık bisikletlere bile cesaret edemedim. Döndüm dolaştım sıfır aldım.
Gerçi bi tane vardı full aksesuarlı. Bilsem onu alırdım. Bu aksesuarlar ne kadar pahalıymış meğer. Bi matara kafesi bile 30 TL den başlıyor :(

yuntas53

Üye
Tepki
2
İsim
yunus
Bisiklet
Raleigh-USA
@ismailht61

ikinci el kesinlikle almazdım. referans trabzon irem bisiklet sahibi sönmez ulubay olunca hiç tereddüt etmedim. işinin erbabı güvenilir adam gibi adamdır. dostluğumuz 12 yıla kadar gider. bu bisikletin kadrosu 2016 gerisi zaten sıfır üst seviye.

hocam bu bisiklet işi de bilgisayar gibi kadronu seç sonra kendin topla en iyisi bu. sıfır aldınız iyi ettiniz başınız ağırmaz. ha bildiğin güvendiğin olur yine de 2.el alınabilir.

• Beğen
Tepkiler: JusTiMe

ismailht61

Üye
Tepki
39
İsim
İsmail
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@yuntas53

Aynen bilindik olunca alınır. Bulamadım buralarda. Nette 1 haftalık, 3 aylık, hiç binilmedi vs bir sürü ilanlarda var. Ama cesaret edip alamadım :( Mecbur sıfır aldım. Hiç değil kafam rahat. 2017 model resimli sipariş verdik ama 2018 geldi. O da ayrıca bi atı oldu.
Yunus bey yeni olduğu için ramazan ramazan işe bisikletle gidip geliyorum. Güzel bi havada sahilde buluşup turlayabiliriz. Böyle yavaaaaş yavaaaaş :) Arzu ederseniz.
Görüşmek üzere...

yuntas53

Üye
Tepki
2
İsim
yunus
Bisiklet
Raleigh-USA
@ismailht61

tamamdır. sizden haber bekliyorum.

ismailht61

Üye
Tepki
39
İsim
İsmail
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Havaların durumu malum. :(

yuntas53

Üye
Tepki
2
İsim
yunus
Bisiklet
Raleigh-USA
Ramazanda çoğu iftardan sonra pedalladım. Yaktım farları çıktım dağdibi yoluna merkezden hastane ye 2 sefer attım 18 20 km iyi oluyordu. Bu günlerde hava müsade etmiyor. Hastane rampasından aşağıda Hız denemeside fena olmuyor hani :)

Vedat_Çakar

Daimi Üye
Tepki
446
İsim
Vedat Çakar
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba bir Rizeli olarak tatil için geldiğimde yapmış olduğum sürüşlerden bazıları.
Hepinize selamlar...

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
Ramazandan sonra umarım havalar bulutsuz olurdu rahat rahat süreriz :D

ismailht61

Üye
Tepki
39
İsim
İsmail
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Arkadaşlar yüksek müsadenizle bir şey paylaşmak istiyorum.

Arkadaşlar merhabalar.
Bir yardım kampanyamız var. Arzu edenlerin katılım sağlayacağını umarak ayrıntılara geçiyorum.

Maddi yardıma ihtiyacı olan bir ailemiz var. Birikmiş borçları var. Ve bu borçları ödeyemedikleri gibi imkânları da her geçen gün zorlaşıyor. Bir öğretmen arkadaşımızın eski bir velisi.
Velisi olan annemiz ev temizliklerine gidiyor, günlükçü olarak çalışıyordu. Beyninde tümör çıkıp ameliyat olmuş. Bu tümör şu sıralar tekrarlamış. Artık çalışamıyor ve çalışamayacak durumda.
Kirada oturuyorlar.
Kadının eşi belinden rahatsız. Ağır iş yapamıyor ve ağır şeyler kaldıramıyor. Uzun bir süredir işsiz. İmkanı olanlar, bildiği bir şey olanlar varsa(Rize için) beyefendiye bir iş bulmak gerekiyor.. Evin çarkının bi şekilde dönmesi lazım.
2 çocuk var. Büyük olan asgari ücretle çalışıyor. Daha yeni bi işe girmiş.
Küçük olan omurilik rahatsızlığı var. Ameliyat olacak. Üniversiteye hazırlanıyor. Üniversite sınavlarından sonra ameliyatı var. Ve başarılı bir çocuk. Sonuçta arkadaşımın eski öğrencilerinden. Ameliyat içinde para lazım. Devlet ameliyatı karşılamıyor. Çünkü çocuğun 4 yıldır tedavisini yapan doktor Trabzon Tıp Fakültesinden ayrılıp özel hastaneye geçiyor. Doktorumuz Prof. Dr. Çetin ÖNDER(Bilmek isteyenler için yazdım). Bu nedenle ameliyat ücretli hale geldi otomatikman. Bu çevrede bu ameliyatı yapacak başka bi doktor yok. Ailede sadece Çetin hocaya güveniyor. Eğer Tıp fakültesinde olsa ameliyatı devlet karşılıyordu. Sadece ekstra medikal malzemeler için para gerekecekti.
Bize gelmeden önce borcun epey bir kısmını öğretmen arkadaşımın başka bir velisi çevresinden topladığı paralarla toparlamış. Aile kendilerine yardım toplanıldığından habersiz. Borçlarını kapatıp çocuğuda borçsuz harçsız ameliyat ettirip onları mutlu etmenin peşindeyiz. Ayrıca evin babasına da iş bulmamız lazım. O şimdilik ikinci plan. Önce sağlık.
Fitreleriniz (ki ailenizdeki her birey için bu bedel bu yıl 20 TL), sadakalarınız, varsa zekatlarınızı verebilirsiniz. 10 – 20 – 30 - 50 ne arzu ediyorsanız gönderin. Utanmayın. Büyük mebla göndermesi gerekiyormuş gibi hissediyor çoğu katılımcı. Ben kim ne kadar göndermiş bakmıyorum bile. Herkes imkanı dahilinde katılım sağlarsa, damlaya damlaya bir bardak dolar, bir şeyler el birliği ile yapmış oluruz şu mübarek ayda.

Allah hepinizden razı olsun.

Katılmak isteyen arkadaşlar;
Banka Adı: Rize Halk Bank Şubesi
Hesap Sahibi: İsmail Hakkı TİMURCİOĞLU
İban No: TR 9500 0120 0969 0000 0103 5757
Havale için Şube kodu : 0690
Hesap No: 01035757
Hesabıma EFT yada Havale yapabilirler.

Açıklama kısmına “HASTA AİLE” yazıp gönderirseniz sevinirim.
Allah niyetlerinizi kabul etsin.

EFT&Havale ye açıklama yazmayı unutmayın. Başka düzenlediğimiz kampanyalarda var.
Kime gönderildiği karışmasın diye bu şekilde ibareler koyuyorum. Hesap şahsıma ait maaş hesabıma açılan ek hesaptır.
İnanmayan, güvenmeyen varsa detaylı bilgi için arayabilirler, whatsapp üzerinden yazabilirler.
0545 885 80 61

JusTiMe

Siyah Bisiklet Delisi
Tepki
1.117
İsim
emre
Bisiklet
Mosso
Pazar sabah 7 gibi Rizeye varmış olurum :D 8e kadar kahvaltı yaparım sonrasında gezme dolaşma :D Umarım Rizede ve Yalnız olmam :D

Yanlış alarm yaptım:D

ismailht61

Üye
Tepki
39
İsim
İsmail
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü