Resimdeki Yol Kadrosuna Benzer Kadro Aranıyor!

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
aşağıdaki resimde görünen tipte yol kadrosu arıyorum.tıpatıp aynısının olmasına gerek yok.sadece kadro açılarının aynı olması gerek.bu kadro Ercan BAYRAM adlı bir forum üyemizindi.kadro alu malzemedir.60 cm lik bir kadroymuş.benim aradığım birazdaha küçük olabilir.57-58 cm civarı.bu kadroyu profesyonel anlamda kullanmıcam.öncelikli tercihim alu olandan yana olucak.bulamazsak cro-moly de olur.marka belirtmiyorum.dediğim gibi çok iyi bir marka olmasına gerek yok.sadece sorunsuz ve kullanılabilir durumda olsun yeter.bu tip kadrolar kadroset olarakta satılıyomuş.satmak isteyen arkadaşta ön çatal varsa daha iyi olur.sadece kadro aramıyorum yani.çatalıda alabilirim.satmak isteyen arkadaş bana ö.m. atabilir.yada ilana cevap yazabilir.teşekkürler.

Scudo

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
yasak ama yazacağım yardım amaçlı.

bu tip kadorların açıları klasik tabir edilen açıdır. eski model kadrolar yada bu açılarak sadık kalarak yapılan kadrolar sizin isteğinizi karşılayacaktır. bende 58cm cyclo-cross kadrosuna yol topladım, klasik açılı belki benzer birşey bulabilirsin.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@temu90

Mesajınızın nesi yasak ki? Anlayamadım, kusura bakmayın. :)

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
teşekkür ederim timuçin bey.inşallah istediğim gibi bir kadro bulurum.arama günceldir...

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
arkadaşlar ilan 60 cm kadro arıyorum şeklinde anlaşılmasın.56-57 arıyorum aslında.bulamazsam 60 da olur.arama günceldir.

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech

Uploaded with

ilanın başındaki kadronun bisiklet hali.klasik tip yol kadrosu oluyomuş.

(link)

yada bu tip bir klasik yol kadrosu işimi görücektir.ancak iyi durumda olmalı.aluminyum olmasını istememin tek nedeni aluminyumun paslanmaması.haşat durumda olursa edilen masrafa deymez.arama günceldir.

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech
klasik açılı kadro için arama günceldir...

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech

umutkahraman

Forum Bağımlısı
Tepki
1.304
Bisiklet
Geotech