renkli jant telleri

Burak Oguz

Forum Bağımlısı
Tepki
90
arkadaşlar bisikletimde kullanacagım renkli(mavi veyabeyaz) tel arıyorum jantım 26 inç kullanıyorum varsa satmak isteyen irtibata geçsin lütfen

Scudo

M.Burak KARADAĞ

Forum Bağımlısı
Tepki
1.894
Bisiklet
Carraro
Kardeş hiç siyah haricinde renkli jant teli görmedim.Erdoğanlar da yada Türkiyede herhangi bir mağazada.Yurtdışı bir sitede de görmüştüm ama hangisi hatırlamıyorum :)

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
Benim bildiğim kadarıyla renkli jant teli yok,sadece renkli jant tel başları var diye biliyorum....

Burak Oguz

Forum Bağımlısı
Tepki
90
renkli var ama türkiyede fazla yok talepde bi okadar fazla olunca yetişilmiyor almaya na yazikki varsa yada satan bir arkadaşınız bilgilendirirseniz sevinirim

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bulamazsan renkli bant veya dc fix kullanmayı dene ama çok zahmetli olur. En iyisi al bi sprey veya normal boya dikkatlice boya..:) bi öneri sadece..

Niyazi ALTUN

Forum Bağımlısı
Tepki
435
Bisiklet
Trek
@Ferhat Şener

Renkli jant telide var , tel başıda var arkadaşlar almak isteyen olursa pm atabilir.Ayrıca Dt swiss in bile beyaz jant telleri var çok kalitelidir.

http://www.powersbikeshop.com/images/uploads/Spokes%20Colored.jpg

http://bike.com/mmbike/images/1/large/DT733254.JPG

Levent Kırça

Forum Bağımlısı
Tepki
338
Bisiklet
Salcano
O kadar yana döne aranıyorsan kargo parasına kıyıp CRC den istebilirsiniz.

(link)

Mert SÜREN

Daimi Üye
Tepki
94
yada bir kutu boya al 20-30 tane artık kaç tane gerekiyorsa tel al telleri boya kutusuna sok çıkar hem istediğin renkte de olmuş olur...

temucin90

Forum Bağımlısı
Tepki
2.483
renkli teller var. ancak sadece taiwan olarak ve kırmızı beyaz renkte. aslı bisiklette görmüştüm.

dt swiss competition serisinde de kırmızı ve beyaz teller var ancak Türkiye fiyatı normalinden 4 katı gibi olacağından satılmıyor.