REKOR : 372 km/Gün

unlu

Daimi Üye
Tepki
147
pedal çevirme süresi ne kadar, saat kaçta çıktınız kaçta geri döndünüz.
göremedim söylediyseniz önceden affola.
AYRICA TEBRİKLER

Scudo

Al_adam

Üye
Tepki
61
Saygıdeğer Hakan abi, Ruhi abi ve Derviş,

Ultra maratondaki 372 kmlik mesafeyi sebat, azimle ve kararlılıkla başardığınız için hepinizi can-ı gönülden tebrik ederim.

Hakan abi,

Seninle tanışıp 1-2 antreman pedallamasına katılmak benim için mutluluk ve gurur vericiydi.

Artık kimse sizleri tutamaz. :) Bir kere rekor kırılmaya görsün insan daha fazlasını yapmak istiyor. Bu da insan bedeninin ve aklının mucizesi. Yeni hedef ne olacak? Yeni km rekorlarınızı bekliyor olacağım. Yine ara antremanlara katılmaya gayret edeceğim fırsat ve zaman buldukça.

Sağlıcakla kalın demir adamlar pardon pedallar. :)

• Beğen
Tepkiler: hkn ve exacbachay

hkn

Aktif Üye
Tepki
463
@Al_adam

Sevgili Erdem, Bu güzel dileklerin için çok sağol. Yakın zamanda antremanlarda görüşürüz. :)

@d.berkay

Sevgili berkay, maraton tura katılmayı çok istediğini biliyorum. Ama yol bisikleti olmadan bu mesafeleri, dağ bisikleti ile yüksek tempoda yapmak mümkün değil. Mesafeyi 300+ km olarak alt limitde tutarak psikolojik etkiyi azaltmayı seçmiştim. :)

Hafta sonu başlıyacak antreman turlarımızda yine arkadaşlarla beraber devam ederiz.

hakaN

• Beğen
Tepkiler: d.berkay

hkn

Aktif Üye
Tepki
463
@coşkun ayaz

Çoşkun (coskun ayaz) bey ve Tamer (tamer306) bey,
Bu güzel mesajlarınız ve dilekleriniz için canı gönülden teşekkürler.

Ayrıca;
LivingDeath, sPinErGy_26, ALAMET_05, baranozhan, der76, Hasan Çağrı, mustea7, ismailscott, Elman TEMEL, MTB-BIKE, Gürgün, unlu ... vs.

Gönderdiğiniz bu güzel mesajlarınız için hepiniz sagolun, varolun.

Bazı arkadaşlar maraton tur foto istiyor; lakin bu tarz performanslarda bırakın foto çekmeyi, yemek ve dinlenmek için sınırlı zaman kullanıyoruz ve harcıyoruz. Foto çekmek için zaman harcamak, dakikaların önemli olduğu bu gibi sıradışı turlarda lüks olur.

hakaN

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

hkn

Aktif Üye
Tepki
463
@athletic

Sevgili Fatih, yeni planlıyacağımız sıradışı ultra tur için tekrar görüşeceğiz.
Detayları yakın zamanda toparlarım... Bu sefer seni de bekliyoruz... :)

hakaN

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@hakan baba

Kafaya koydum, bu sefer bende geliyorum.:eek:
Bu muhteşem afişde benimde adım yazacak :D :D :D şimdiden çalışmalara başliyacam

Tepki
212
Hepimiz bisikleti seviyoruz elbette, ama bildiğiniz gibi, bu sporla çok değişik şekillerde ilgileniliyor, kimi dağ bayır gitmeyi seviyor, kimi daha çok çevre ve doğa ile içiçe olmayı, değişik yerler görmeyi..
Ben de bir "uzun yol" fanatiği olarak bu başarınızı kutluyor ve öte yandan, şimdiki hedefim olan 260 km.yi hala yapamadığım için de kendime hayıflanıyorum.:)
Gördüm ki, bu konu başlığı diğer üyeler tarafından ilgi ile izlenmiş, ama eğer mümkünse tur hakkında biraz daha detay verebilseniz, örneğin molalar, beslenme ve diğer lojistik problemler hakkında..
Deneyimlerinizin paylaşılmasıyla bizler de yararlanmış oluruz..
Kazasız belasız daha nice kilometrelere inşallah.. Hoşçakalın..

• Beğen
Tepkiler: exacbachay

hkn

Aktif Üye
Tepki
463
@G-trek

Sevgili Gökhan bu güzel dileklerin için çok sağol. Bizde senin gibi bir arkadaşla tanışma ve spor yapma fırsatı bulduk. Inşallah daha iyi ve daha güzel şeyler yapacağız. Yakın zamanda beklenmedik detayları yazarım...

hakaN

Not: beklenmedik detayları yazdım; (link) ayrıntılar var :cool:

Nedret Günaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
3.629
değerli ağbilerim,
sizleri örnek alarak peşinizden emin ve ısrarcı adımlarla geliyoruz,
hepinizi tebrik eder başarılarınızın devamını dilerim.

• Beğen
Tepkiler: exacbachay ve hkn

Selçuk Çilek

Forum Bağımlısı
Tepki
1.258
Hakan,
Tebriklerimi kabul ediniz ltf.
Gelecek turunuz için bir çift :boese157: Ironman:boese157: hazırlamamı istermisin?

hkn

Aktif Üye
Tepki
463
@Selçuk Çilek

Çok sağol, gerekirse arkadaşlarla görüşüp, ihtiyaç olursa sana PM yazarım.

hakaN

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463
Ultra Maraton bölee bişi , biraz fantastik oluyo arkadaşlara gönülden tebrikler.:rolleyes:
Yeni rekoru artık başka üstadlardan bekliyoz 450 km / gün ;)

• Beğen
Tepkiler: exacbachay ve hkn

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Aynen öyle oluyor işte..
İnsan oğlu gerekli antremanları yapmışsa gerekli motivasyona sahipse 15 saat değil 24 saat bile pedal çevirebilir ;)
ve emin olun Hakan Abi ,Ruhi Abi ve Derviş Abi 15 saat pedalı gözleri kapalı çevirebilecek yetiye sahipler;) ve ayrıca o insanlarla antreman yapmış biri olarak hakikaten yaptık diyorlarsa yapmışlardır diyebilirim ve bunun altına da imzamı atarım...

canmurad

Aktif Üye
Tepki
274
Bisiklet
Scott
tebrikler :) inş. bir gün bizde yarısını bari yaparız :) daha nice rekorları burda paylaşmak ümidiyle sevgiyle kalın,

bicycle16 yada teessüflerimi sunarım

GokhanAK

Daimi Üye
Tepki
294
Bisiklet
Peugeot
Arkadaşlar turun duyurusu aylarca forumda ilanen duyuruldu.
Altyapısı olan kendine güvenen tura katıldı. Katılanlardan biride bendim. İşlerim gereği dönüş yolunda gruba eşlik edemedim.
372 km/gün turunda gün boyu karşıdan esen rüzgara rağmen 25 ortlama tutturuldu. Rüzgarsız bir havada ortalama 28 km/h 'dan aşağıya düşmeyeceğine bizzat ben tanık oldum.

Arkadaşların azmine saygı duymak, hatta "bükemediğin bileği öpeceksin" düstüruyla hareket etmek gerek.

Gökhan

Tolga Gürgün

Forum Bağımlısı
Tepki
2.142
Bisiklet
Pinarello
@hakan baba

Hakan Bey ,

Dinlenirken bir foto çekseydiniz keşke hem sizide fotolardan tanımış olurduk . Aynı performans denemelerini bizde çok yaptık elbette kolay değil . Foto bekliyoruz dememin sebebi sizlerin resimlerini görebilmek yoksa o yol güzergahında ne orman , ne şelale, nede deniz manzarası var değilmi ?

Tekrar Tebrikler
Selamlar,
Tolga Gürgün