Ram Dhx

şans topoğraf

Daimi Üye
Tepki
106
Herkeze merhaba... RAM bisikletleri hakkinda bilginiz var mi?
ozellikle dogu avrupa piyasasinda cok yaygin bir ingiliz firmasi..dhx modeli 3500 tl ye geliyo..verdigim linkten siteyi ingilizce yaparak inceleyebilirsiniz..bana mantikli geldi kadro yapisida tam istedigim gibi,rock shox boxxer team susp. vs..yorumlariniz bekliyorum...

online satis linki: (link)

buda kendi sitesi : (link)

• Beğen
Tepkiler: ZekiAlper
Scudo

Mustafa Acar

Keep going...
Tepki
548
Başlangıç
1994—95
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
kırmızı olanı rockrıdera benzettim nedense..yada ben öyle gördüm.::D

şans topoğraf

Daimi Üye
Tepki
106
@bhdrkrc

üstündeki parçalara göre fiyatı nasıl? tr piyasasını çokta bilmiyorum..yardımcı olabilirseniz sevinirim...

youtubeda bisikletin testini buldum ilgilenrseniz baya havalı :)
(link)

• Beğen
Tepkiler: Bahadir.Karaca

Bahadir.Karaca

Daimi Üye
Tepki
116
tr piyasasına gore gayet uygun ama buna bir de gumruk biner sizden once onu da düşünmek lazım.

(link) bu bisiklet ile 3 aşagı 5 yukarı aynı biri 3.5 bin tl oburu ortada. ama dediğim gibi gümrük olayı var halledebiliyorsanız sıkıntı yok param olsa bana da alın bir tane derim.

• Beğen
Tepkiler: şans topoğraf

şans topoğraf

Daimi Üye
Tepki
106
scott ransom 20 de carban kadro var..ve bulgarsitandaki fiyatıda verdiğiniz linkle aynı sayılır ama daha yüksek komponentler ile satılıyo...gümrük sıkıntım yok bulgaristanda öğrenciyim zaten...
bu gün mağazısndada inceledim ram dhx2 modelini tahminimce 20kg vardır :)
eyer sizde almak isterseniz sizde buraya gelin ve (link) da ilk inişleri yapalım..
bulgaristan için rehberlik edebilirim...yardımlarınız için teşekkürler..ilgilenirseniz
mesaj atabilirsiniz..

bitirmeedn önce şunuda eklemek isterim mayısta shambalada dh open cup var
..daha oncede organizasyonları bildirmiştimde talep yoktu belkide bu vesile olur...

Soner YAMAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
@bhdrkrc

kardeşim biri dh biri al mount kadro ikisini biribiri ile kıyaslamayın scott ransom 20 al mount - fr tarzı Ram ise DH tarzı bir bisiklet kıyaslarken bunları referans alın

Özgür Tunalı

Forum Bağımlısı
Tepki
600
Bisiklet
Specialized
Rambikesın ürettiği pardon topladığı bisikletler desek daha iyi olur.Burda sedona ne ise bulgaristanda drag ram aynı mantıkta markalardır.Taiwan menşeyli kadroları topluyorlar.Üzerine marka çakıyorlar.Ramın fr ve dh modellerini inceledim.Komponent olarak iyi ama kadrolar güven vermiyor bana.Freeride modelini azonic b52 yada khs lucky vs.. adıyla görebilirsiniz.Dhx modelini başka markalarda da görmüştüm ama isimlerini hatırlamıyorum.Pink bikeda bulgaristan kısmına girerseniz bolca mevcut.2000 2700 sterlin verebildikten sonra üzerine katarak çok daha iyi şeyler alınabilir.Demo var mesela aktifpedalda.

Derviş Özcan

Forum Demirbaşı
Tepki
153
Bisiklet
Cervélo
ya ben markalara para vermeyi sevmiyorum sonuç ta bunların maliyeti kaçç paraki +türkiyede bunları kırabilecek bi parkur olduğunu düşünmüyorum