Prowell R 66 yol bisikleti kaskım geldi :)

erphan

Forum Bağımlısı
Tepki
503
İsim
Erhan
Bisiklet
Scott
Merhaba arkadaşlar :) Yeni, Prowell R66 kaskım, nihayet geldi bugün :) kaskı ve üzerine takılan kırmızı led ışığı, kargo dahil 100 TL ye Eskişehir'deki Muratoğlu Bisikletten aldım. sağ olsunlar; Sezgin bey ve Asuman hanım çok ilgililer ve oldukça yardımcı oldular, kendilerine buradan tekrar teşekkür ediyorum :) Ankara'da hiçbir bisikletçide bulamamıştım :( kaska gelecek olursam; gerçekten oldukça sağlam olduğu her halinden belli( zaten sıkıştırılmış köpük yerine epu denilen farklı bir materyal üzerine komple kaplama), ışıksız 305 gr.(ışık ise 15 gr) diğer modelleri ( F serisi) gibi yukarıdan basık değil, daha yuvarlak bir görünümü var. havalandırma kanalları bence gayet yeterli. zaten sitelerinde her türlü teknolojik bilgi mevcut. siperliksiz geliyor ama sanırım yol bisikleti kasklarında pek kullanılan bir şey değil :) ben mat siyah noktaları olan parlak siyahını aldım ve bisikletimin rengiyle inanılmaz uyumlu oldu :) kafa ölçüm 59 cm olduğu için L beden aldım. çokta iyi yapmışım. kırmızı tepe ışığı 3 ledli ve 3 fonksiyonlu, her taraftan görülebiliyor, oldukça yeterli. gündüzleri, kullanılmayacağı zamanlar için yerinden çıkartılabiliyor ve ayrıca sele borusuna da bağlanabilmesi için extra aparatı var. sineklik yok, gerçi yol bisikleti kasklarında oluyor mu? bilmiyorum. gece için 360 derece reflektörlü oluşu belki de bu açığı kapatıyor. henüz kullanmadım ve fakat, fiyat performans olarak benim gibi bir hobi kullanıcısı için iyi bir seçim olduğunu düşünüyorum:) konu mankeni olduğum fotolar aşağıda :) hepinize kazasız, keyifli sürüşler ve bol pedallar dilerim...

• Beğen
Tepkiler: Hasan Çabuk
Scudo

chnkrmz

kırdılar beni layer layer.
Tepki
5.026
İsim
Cihan KIRMIZI
Başlangıç
1995—96
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Cyclocross
sorman bile hata fotoğrafları paylaşmalıydın. :tskler::ckskc:

Tolga_Cr32

Aktif Üye
Tepki
69
Bisiklet
Carraro
Hocam hayırlı olsun,

İyi günlerde kazasız belasız kaskınızı kullanın ve umarım güneşi engellemesinden başka hiç ihtiyacınız olmaz

• Beğen
Tepkiler: erphan ve Ghost

erphan

Forum Bağımlısı
Tepki
503
İsim
Erhan
Bisiklet
Scott
(link)

(link)

(link)

(link)

arkadaşlar, foto eklemeden konu açmak olmaz diye düşündüğümden paylaştım. beden olarak L aldım ki (59-65) olduğu için zira benim kafa ölçüsü 59 cm. kask biraz büyük görünüyor olabilir ama daha önce başka bir mağazada M boyunu denemiştim ve küçük gelmişti. aslında keşke ara boyu olsa idi ama bence bu uyuyor bana. fiyat olarak uygun, materyal de gayet güven verici. reflektör ve ışık artıları, sineklik olmaması ve ağırlığı ise eksileri bence.

@Tolga Atasagun
teşekkür ederim Tolga bey :) umarım hiçbirimiz kaza bela yaşamayız ve kasklarımız sadece güneşi, sıcağı vb. engeller...

@chnkrmz
hocam haklısınız :) buyrun yukarda fotolar.

• Beğen
Tepkiler: chnkrmz

erphan

Forum Bağımlısı
Tepki
503
İsim
Erhan
Bisiklet
Scott
arkadaşlar, şunu da belirtmek isterim, yanlış anlaşılmalar olmasın diye; ben bu konuyu, kask markasının ya da kaskı aldığım mağazanın (kaldı ki başka şehirde yaşıyorum) reklamını yapmak için açmadım, ve ilk defa satın aldığım bir marka. yorum ve görüşlerinizi almak ve bu marka, model kask almak isteyen arkadaşlara yardımcı olmaktır amacım. hepinize kazasız sürüşler dilerim, hoşça kalınız...

erphan

Forum Bağımlısı
Tepki
503
İsim
Erhan
Bisiklet
Scott
yok mu arkadaşlar başka yorum? :(

lealtad

Forum Bağımlısı
Tepki
1.597
İsim
Hüseyin
Bisiklet
Diğer
Hoş bir görüntüsü var. Fiziksel dayanımı, rüzgara karşı tepkisi ve ağırlıkta iyiyse ne mutlu:) Hayırlı olsun

Denizcagan

Üye
Tepki
27
İsim
Deniz Çağan
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
Cannondale
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kasktan memnunmusun abi yakın zamanda bende alıcamda

Şafak Atilla Akpınar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.587
Bisiklet
Trek
Kız arkadaşıma bu kasktan aldık. Reflektörleri gerçekten çok iyi ve kask oldukça hafif.

Sağolsun Ankara/Ümitköy'de Öner bisikletin sahibi Ali bey bize baya yardımcı oldu. Yeşil-beyaz olan rengini beğendik. Kask alacak arkadaşlara önermek isterim. Fiyat/performans için çok uygun.

yeş

Üye
Tepki
12
İsim
Emre
Bisiklet
Sedona
aynısını kullanıyorum 3 senedir allaha şükür bi kaza olmadığı için dayanımını bilmem ama güzel kask koyu renk olduğu için tercih etmiştim :)

• Beğen
Tepkiler: Denizcagan