portbagaj takılabilen 2000 tlye kadar yol bisikleti varmıdır?

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@furkan.furkandem
Eger insanlarin zekalarina laf sokmaya yeltenirsen yanitini alirsin. Hem soyle bakalim baba parasi olmadan hayal ettigin tur bisikletine nasil kavusmayi planliyorsun? Calisarak alacagim dersen saygi duyarim. Ama sen " bi sekilde sahip olurum " demisin. Cunki ben sadece hayal kurmanin sacmaligini vurgulamaya calistim o savundugun arkadasina ve yol da gosterdim. Bi buyugun ( hemde baban yasinda olabilecek bir buyugun) genc bi insana saka yapiyor ve saka yollu ona dumduz yolu gostermeye calisiyorsa gelip zeka meka cambazliklari yapma. Ben senin yasindayken hayal kurmadim , sadece bisiklet istedim ve butun yaz essekler gbi calsip zamanin iyi bisikletlerinden birini satin aldim. Umarim anlatabilmisimdir. Yaptigin saygisizligida babana danismalisin

• Beğen
Tepkiler: Tolga Çelebi
Scudo
Tepki
24
Bunu bu konudaki saka yapan kisiye yazmadigimi belirttim ayrica bir miktar birikmisim var ayni sekilde harcligimdan kisarak bir sekilde bisiklet almayi düsunuyorum alinti olarak aldiginiz bölümde benim hayalime saygi duymayan yani bunu yapamazsin diyen biri oldu bir yazimda ben bu cümleyi o gibi insanlar icin kurdum dedigim gibi o lafim saka yapan kisiye değil bunu o yazinin altinda belirttim lutfen bakin siz diyorsunuz ya essekler gibi calistim bende bende bana verilen harcligi gereksi yere harcamayip ustune ilave edecegim gerekirse yani param yetmezse calismak zaten aklimda var bir bisikletcide hem tamir islerini daha detayli öğrenmek icin hem de para kazanmak icin benim fikrim bu.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tepki
24
@furkan.furkandem
Bu konuyu daha fazla uzatmayalim batam var ise özür dilerim. Sizde lütfen bir insanin düsuncesine biraz daha güzel yaklasin olay cözülsun [emoji4]

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mariokaldato

En yeniden bir önce kayit olan adam
Tepki
34.471
İsim
Raşit Cumhur Çakın
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Peki anlastik. Cumleten hayirli bayramlar dilerim

• Beğen
Tepkiler: gıbıç
Tepki
1.680
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Sonradan bagaj takmak yerine 24 vitesli ve suntour maşalı 2000-2200 TL ye Cube -şehir-trekking modellerine bakmanızı öneririm.
Link tavsiye değil bilgi amaçlıdır.reklam olmasın.:)

Şu model havale fiyatı 1800 küsur imiş.

gıbıç

Aktif Üye
Tepki
68
İsim
göktuğ Kaan
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
Carraro
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@anti panik hocam süspansiyonlu bisiklet almayı düşünmüyorum aslında dediğim gibi bisikleti çoğu zaman normal sürüşte kullanacağım tur 2. amaç.
birde tur işini seversem eğer ona ayrı bisiklet alabilir veya hazır aldığım bisikleti tur bisikletine çevirebilirim diye düşünüyorum :)

Tepki
1.680
Başlangıç
1980—81
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Şehir - Tur
@gıbıç
Trekking serisinde bolca sabit maşa (süspansiyonsuz)
Modeller var. Aynı linke bakabilirsiniz.

Bir ilave :
Cube trekking serisi 140 kg a kadar destekleyen bisikletmiş.
Yani tur ve ekstra ağırlık için üretilmiş bir ürün.:)

• Beğen
Tepkiler: gıbıç