Jordanred Bisiklet Forması, Bisiklet Taytı ve Bisiklet Giyimine Dair Her Şey

Polar Dream Team; Le Tour De France

mkurt

Üye
Tepki
61
Bisiklet
Scott
Selamlar,

Polar tarafından 2006 Fransa Bisiklet Turu için NTV'nin Fantezi Futbolu na benzer bir organizasyon yapılmış. Polar'ın sponsoru olduğu takımlardan 9 kişilik takımınızı belirliyorsunuz ve takımınızın performansına göre puanlar alıyorsunuz. Ama maalesef benim favorim TEAM CSC bu polar'ın sponsor olduğu takımlar arasında yok, Discovery Channelda yok Armstrong'un takımı. Ama başka bir favori T-Mobile Team var, Jan Ullrich i herkesin takımında ki benimde, vede kaptan olarak görmeniz mümkün:=). Benim takımımın adı MKURT TEAM.

Takımınızı Turun başlayacağı güne kadar belirlemeniz gerekiyor, daha sonra takımda değişiklik yapamıyorsunuz yani takımınızdan bir kişi yarışa katılmazsa yada yarışı bırakmak zorunda kalırsa sizin takımınız onsuz devam ediyor. Onun için en son gün takımı güncellemek oldukça mantıklı.

Her etap için takımıza 3 kaptan seçebiliyorsunuz kaptanların puanları ikiye katlanıyor. Günlük verilen ve tur sonunda birinciye verilen ödüller var. Günlük ödüller polar'ın bazı ürünleri. Tur sonundaki birincinin ödülü ise bir adet bianchi yarış bisikleti(vergileri siz ödüyorsunuz :=)).

Ayrıca insanların kendi aralarında da yarışmaları için subleague ler oluşturulmuş. Bu alt liglerde kendi aranızdaki puan durumunu görebiliyorsunuz. Ben sisteme üye oldum ve Turkey ProTour League adında bir alt lig oluşturdum. Ben üye olduğumda sistemdeki toplam üye sayısı 1181 kişiydi. Bu alt lige katılabilmeniz için gerekli bilgiler aşağıda var tabi önce sisteme üye olmanız gerekmektedir. Sizlerde kendi arkadaşlarınızla, ailenizle vs. yarışabilmek için alt ligler oluşturabiliyorsunuz. Ben Türkiyeden yarış sever arkadaşlarımız katılsın ve biraz kalabalık olalım diye Turkey ProTour League adında bir lig oluşturdum. Alt liginize insanları davet etmek için sistem aşağıdaki gibi bir mail atıyor.

Hi,

I created a subleague in (link)

The subleague is called 'Turkey ProTour League'. Join our subleague!!!

Use the following login name and password after you have registered and selected your team for (link)

subleague login: trleague

subleague password: Elma123

Bye,

Mücahit Kurt

Ayrıntılı bilgi için; (link)

Sevgiler, saygılar.

Scudo
dağ etaplarının bir an önce gelmesini diliyorum... sprinter yarışççıların öne çıktığı etaplarda pek puan alamadık... :)

Evet benim içinde öyle oldu, birde takımdan birisi gitti, Danilo Di Luca. Bizim grupta iyi gidenler var ama, en azından ilk bindeler :=), takımının adı neydi?

merhaba arkadaşlar,
tour de france'ı internetten takip edebileceğim bir site biliyor musunuz? cok makbule gecer. çalışerken de yarışları takip etmek isteyen arkadaşlar oldugunu unutmayalımm:)simdiden tesekkurler.bol pedallı günler...

bu arada biraz gec kalsamda bende katıldım
bu sene sansıma ilk hafta tam 3 yarıscımı kaybettim
su anda yarım takım yarısmaktayım ve elimdekilerde hayal kırıklıgı yarattı
favorileriniz kimler bu sene?
ben yarıstan cıkarılmadan once jan taraftarıydım ama yarısın ilk gunu favorilerin yarısı uzaklastırınca ikincil olarak cadel evans ve levi leipheimer in birseyler yapacagını dusunuyordum
dun ilk pirene etabının uzun zamandan beri gordugun en sıkıcı dag etaplarından biri oldugunu dusundum
busene yarısı domine edecek birilerinin olmaması sanırım en heyecanlı dag etaplarının alplerde olacagı izlenimi uyandırıyo
bu arada ilk 10 a gireceklerin gecen hafta sonu olan TT de nekadar kotu oldukları dusunulurse sıkıcı bir TOUR olacak gibi
bir sey dısında
oda dünya kupasında italyaya yenilen fransanın yıllar sonra ilk defa bir fransızın sarı mayoyu giymesiyle bastil günü kutlamalarının daha erken baslaması
:)))

ben de cycling.tv diye bir site buldum.ama canlı yayın yapmıyorlar. sadece haberleri sunuyor birisi ve surekli aynı haberler. eurosport' un sitesinden dinlemeyi bugun başaramadım:(yazılı yorumları giriyorlar yarış esnasında. ses ya da goruntuye ulaşamadım maalesef. yarış devam ediyor ve izlemeye çalışıp ulaşamıyorum. çok gıcık bir durum:) aramalarım devam ediyor. sizler de bir siteye ya da linke rastlarsanız lutfen haber edin. 23 temmuza kadar daha fazla yarış kaçırmam umarım...

Arkadaşlar ilginç ama google earth de de yarış bilgileri vs. şeyler yer alıyo. Bakmanızı öneririm.

Tur bitti, gecmiş olsun :=).

Final General classification

1 Floyd Landis (USA) Phonak 89.39.30 (40.784 km/h)
2 Oscar Pereiro (Spa) Caisse d'Epargne-Illes Balears 0.57
3 Andreas Klöden (Ger) T-Mobile 1.29
4 Carlos Sastre (Spa) Team CSC 3.13
5 Cadel Evans (Aus) Davitamon-Lotto 5.08
6 Denis Menchov (Rus) Rabobank 7.06
7 Cyril Dessel (Fra) AG2R-Prevoyance 8.41
8 Christophe Moreau (Fra) AG2R-Prevoyance 9.37
9 Haimar Zubeldia (Spa) Euskaltel-Euskadi 12.05
10 Michael Rogers (Aus) T-Mobile 15.07

Points classification

1 Robbie McEwen (Aus) Davitamon-Lotto 288 pts

Mountains classification

1 Michael Rasmussen (Den) Rabobank 166 pts

Young rider classification

1 Damiano Cunego (Ita) Lampre-Fondital 89.58.49

Yani 4 jersey; Floyd Landis (USA) Phonak, Robbie McEwen (Aus) Davitamon-Lotto, Michael Rasmussen (Den) Rabobank ve Damiano Cunego (Ita) Lampre-Fondital gitti.

Polar dream team manager da bizim ligimizde METU-MTB Team birinci oldu, genel klasmanda da 314. oldular, 7538 kisi icinde, kendilerini tebrik ediyorum.

Benim 2 takımımda 2. ve 3. oldular. genel klasmanda da 997. oldum.

Lig klasmanında 81.olduk, 352 icinde. Ligimizde 2 arkadas takımlarını belirlemediler onlarla beraber 14 kisiydik.

Afedersiniz konu dışı bir şey söyliyeceğim. Mkurt kardeşim senin kullandığın bu avatar beni rahatsız ediyor.Burası sporcu insanların barındığı yani sağlıklı beyinlerin ikamet edip paylaşım yaptıkları bir forum.Ne bir ideolojik görüş nede hastalıklı düşünceler konuşuluyor burada.Senin avatarın çok çirkin ve manasız bir mesaj veriyor hadi ben mesaj vermiyorum desen bile ben rahatsız oluyorum o resimden!.Site yetkililerindende bu konuyla ilgilenmelerini rica ediyorum.
İntihar etmek son derece zayıf kişilikli insanların uygulayacağı bir davranış biçimidir.Pes etmek hayata dair gücünüzün olmadığını ifade etmektir ayrıca dinimiz içindede son derece büyük bir günahtır.Kaldıki bu resimdeki adamda çok net bir şekilde islami teroristlere benziyor ki o konuyada hiç girmiyorum !!!

çok çok özür dilerim, ben hic bu kadarını düşünemedim.

• Beğen
Tepkiler: acumur

Rica ederim,art bir niyetiniz olmadığına eminim zaten.Teşekkür ederim hassasiyetiniz içinde.

Back