Planet X Bikers Sitesiyle ilgili acil bilgiye ihtiyacım var.

Tepki
6
Bisiklet
Specialized
(link)

Öncelikle merhaba bu ürünü alıcam ama kargo süresi ve takip numarası ile bi bilgim yok acil bana bilgi verebilir misiniz ?

Scudo

Oğuzhan Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.795
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Felt
Royal Mail First Class'ta takip kodu yok. Muhtemelen 2-3 haftada eline ulaşır.

Evliya

Daimi Üye
Tepki
72
İsim
Tarık
Bu siteden hiç bisiklet alan varmı aranızda?

Dethagorf

Forum Bağımlısı
Tepki
353
@Alperen Adiguzel hocam noldu sonuç geldi mi?
ben de bu siteden 7 parça bir şeyler alacağım ama kargo ücretini hepsi için ekliyor 7x kargo ücreti çıkıyor bana anliyacağınız çözümü nedir?

• Beğen
Tepkiler: fatih kurt

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@KAAN SEVER
Ben alisveris yapmistim. Alperen arkadasa sordugumd malzemesinin geldigini memnun oldugunu soylemisti.
Kargo olayinda hacim veya agirliga bakiyor sanirim site. Ornegin sepete Belli bir miktar urun koydugunuzda kargo 14.-€ oluyor ama bir elcik ekliyorsunuz 50.-€ larta cikiyor bir anda. Bir parca eksiltiyorsunuz yine normale donuyor gibi durumlar yasanabiliyor. Ozellikle ihtiyaciniz olan, fiyati avantajli urunlere oncelik verin. Daha sonra tekrar siparis verir kalanlari da alirsiniz ;)

IAMCYCLING

Üye
Tepki
18
İsim
Kaan
@suat akman Merhaba royaltrackte takip ettiğimiz kod,sonra pttyle mi elimize ulaşıyor acaba? Yani pttden mi kontrol edeceğiz aynı gönderim koduyla?

suat akman

Forum Bağımlısı
Tepki
4.895
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@IAMCYCLING epey oldu alisveriş yapali. Ancak takip kodu urun Turkiye disindayken uluslararasi, Turkiye gecince PTT ile calisiyorsa firma, PTT uzerinden izleniyordu. Urun icin verilen kodlardan birisi işr yariyordu ama aynisimi farkli olanlardan birimi hatirlayamiyorum su an...