Peugeot marka bisikletler

baris1297

Üye
Tepki
0
Arkadaşlar eskiden güzel dizaynlarıyla dikkati çeken Peugeot bisikletleri nereden bulabilirim istanbulda bileniniz varmı ? Bundan tam 10 sene evvel Peugeot marka bisikletim vardı. Tekrar bu markayı nerden bulabilirim.

Scudo

Mr. Biggs

Üye
Tepki
41
Merhaba;

Ben Peugeot kullanıcısıyım..Yaklaşık 8 sene önce almıştım..Hala aynı bisikleti kullanıyorum..Bu zaman içerisinde bisiklet markalarını, modellerini hiç takip etmedim..Fakat yakın zaman içinde Peugeot bisiklet olarak neler üretiyor diye araştırdığımda bişey bulamadım açıkcası..
Türkiye'deki bisiklet satıcılarının sitelerinde de gözükmüyor..
Kısacası bugün Türkiye'den sıfır bir Peugeot bisiklet edinmek zor gibi..

Selim Çam

Forum Bağımlısı
Tepki
457
Fransız malı... Boykot listesinin en başlarında yer alan marka...

mutu88

Daimi Üye
Tepki
181
baris1297
sitemizde kayıtlı "scorpion99" adlı arkadaşımın Peugeot marka bir tane bisikleti var. İstersen ona özelden mesaj at. O sana kendisindekinin modelini ve yılını söyleyecektir. Satmayı düşünüyor mu orasını bilmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: aziz azizi

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@Selim Çam

benimde bu marka 100 lük scooter im vardı sırf bu sebep ten sattım . arkadaşlar bu konuda bende selim kardeşime desteğim .
kusurabakmazsanız eğersizin için vazgeçilmez değilse başka marka bakın derim .

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
peugeot' un bisiklet ürettiğini ilk defa , sayenizde öğrenmiş oldum :) sağolun.

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
@cobike

Merhaba.
Peugeot bisikletlerinin üretimi Fransa'da 5-6 sene önce durduruldu.. Eskiden Bisan lisans izniyle burada Peugeot üretiyordu.. Yıllarca sattık..

Şu an bu bisikleti ancak 2. el olarak bulursunuz..Sıfır Peugeot varsa sahtedir..
(8-10 yıldır satılmayan sıfır Peugeot varsa bilemem)

Mr. Biggs

Üye
Tepki
41
@gürsel

Bilgilendirmeniz için teşekkürler..
Bende 7-8 yıllık bir Peugeot kullanıcısı olarak Peugoet bisikletlerin akıbetini merak ediyordum..

• Beğen
Tepkiler: t-genc

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
@gürsel

Açıklama için tşk.
Yalnız birşey soracağım. 5-6 sene önce ne segmentte ürünleri vardı? kaç model vardı ki şimdiye üretim durmuş durumda?

Gürsel A.

Forum Bağımlısı
Tepki
2.153
@cobike
Her segmentte ürünü vardı..Giriş-İleri seviye arasında..Yol bisikletleri konusunda çok ileri gidemediler..
Ama yokuş aşağı hız rekoru kıran Christian Taillefer Peugeot kullanıyordu.. Tabii sadece ona özel bir bisikletti..

Neden kapandığını bilemiyorum açıkçası..

simplonmurat

Forum Bağımlısı
Tepki
336
İsim
Murat ALTINCAN
Bisiklet
Simplon
bir arkadaşımda var 2. el ona sorabilirim istersen

Tepki
73
İsim
Saygın Yılmaz
Bisiklet
Merida
Bende de var yazlıkta duruyor. Modeli Hi-Power gibisinden birşeylerdi sanırım. Ben çok memnunum hala kullanıyorum, sürmesi çok zevkli.

Tepki
73
İsim
Saygın Yılmaz
Bisiklet
Merida
@ÇARŞIIIIIIII PLATOON

Benim Peugeot yazlıkta olduğu için ancak yaza doğru koyabilirim.:)

deutz

Forum Demirbaşı
Tepki
292
Arkadaslar bu bendeki Hi power modeli,birde explorer vardi galiba bundan daha guzel olarak,satmayi simdilik dusunmuyorum ama resimleri paylasayim dedim

(link)

(link)

(link)

semih59

Forum Bağımlısı
Tepki
1.426
İsim
Semih Saygın
Bisiklet
Scott
Bende peugeot 1975 model yol bisikleti kullanıyorum istanbulda 2nci el peugeot bisiklet bulmak zor.Yedek parça olarak shımano taktım kadro peugeot
orjinal parçası dahi yok

Erhan Doğaner

Forum Bağımlısı
Tepki
63
hayatımın hatasını yaparak "çok ucuz çok ucuz" lafları arasında bir geugeot marka bisiklet aldım. fiyatı 57,5 ytl idi. bisiklete yaptığım masrafı anlatıyorum.
2 iç lastik=8 ytl
arka aktarıcı+bakım=37,5 ytl
süspansiyon= 18 ytl en ucuzunu aldım
fren bacakları= 15 ytl en ucuzunu aldım
kadro= 100 ytl(artık çift amortisörlüydü bisiklet)
yeni arka aktarıcı= 25 ytl
ön arka ışık= 15 ytl
shimano aynakol= 55 ytl
pedal= 10 ytl
zincir= 10 ytl(3 kez koptu çünkü akıllı abiler herkeze aynı zinciri taktığından ruble-aynakol ilişkisi hakkında birşey duymamışlardı)
kilit=10 ytl
elçik= 6ytl.....................................
ve daha hatırlayamadığım onlarca masraf. bisiklet sonuç olarak bana 400 ytl ye mâl oldu. bisiklet piyasası hakkında çok bilgi sahibi oldum ve bisikleti satmak için 5 ay boyunca ilan güncelledim. sattığımda elime 200 ytl geçti. bu fiyata sattığımı duyanlar bana inanamadılar çünkü 100 e vermemi bile tavsiye edenler oldu... arkadaşlar ben yandım, siz yanmayın. bisiklet çok profesyonel bir iştir. sakın ucuz mala kaçmayın, sakın mahalle bisikletçilerinden esas ihtiyaçlarınız ve işçilik dışında mal almayın. ucuza kaptım psikolojisi 5. kmden sonra "yandım Allah" psikolojine dönüşüyor. gidin alt model bisiklet alın paranız yoksa(hiç sorun değil herkez kesesine göre); ama profesyonellere danışarak ve sabrederek bu işe girin. ve bana sakın PEUGEOT demeyin!!!!!:D:D:D:D:D
iki üç aylık aldığım okul parasının yani harçlığımın temel ihtiyaçlarım dışında kalanının neredeyse tamamını yedi ve sonuçta elimde 17 kg bir bisiklet kaldı. siz olsaydınız ne yapardınız??? söyleyin onu yapıcam!!!

• Beğen
Tepkiler: seddat