Pedalşörler Bisiklet Grubu Klasik Çarşamba Akşamı Sürüşü

myurtgezer

Üye
Tepki
18
Bisiklet
Cannondale
Her çarşamba akşamları Şaşkınbakkal Beltur'dan 20:00 hareketle sahil yolunun Kartal doğru turlarımız olmaktadır. Bu turlara katılarak hem bisiklet sürüp hemde hoş vakit geçirebilirisiniz. Özellikle yeni başlayan arkadaşlar için ideal bir güzergahta ve hızda yapılmaktadır(Ortalama hız 15-20 km arasında değişmektedir).Bu turlara katılarak hafta sonları yapılacak turlar ve güzergahlar hakkında tecrübeli arkadaşlarımızdan bilgide alabilirsiniz.Aşağıdaki linkte facebook detaylarını bulabilirsiniz.
***Turlarımızda sizin sağlığınız açısından KASK takılması zorunludur.

(link)

Scudo

pantpas

Üye
Tepki
24
İsim
Uğur Bayındır
Bisiklet
Carraro
Sayın pedalşörler gurubunun Avrupa yakasında benzer turları varmıdır?

myurtgezer

Üye
Tepki
18
Bisiklet
Cannondale
Nadir de olsa olmaktadır ama çoğunlukla çarşamba sürüşü anodolu yakasında gerçekleşiyor.

hufucu

Aktif Üye
Tepki
59
İsim
kaan
Bisiklet
Sedona
@myurtgezer Her hafta Anadolu yakasında oluyor mu facebookdan takip ediyorum ama bazen girmediğim için görmeyebiliyorum daha hızlı iletişime geçebileceğim bir yer var mı?

myurtgezer

Üye
Tepki
18
Bisiklet
Cannondale
Her hafta oluyor ama dediğim gibi bazen başka yerlere gidilirse sorun yaşaya bilirsiniz.Ben buradan güncel olarak haber vermeye çalışacağım ama en güncel hali facebooktur.

MTE

Aktif Üye
Tepki
136
Bisiklet
Focus
ben bostancıdan katılmayı planlıyorum haftaya... özelden ulaşabileceğim telefon numarası paylaşabilir misiniz ?

mehmet ulaş

Forum Bağımlısı
Tepki
571
Bisiklet
Mosso
Şaşkınbakkal beltur tam olarak nerede?

myurtgezer

Üye
Tepki
18
Bisiklet
Cannondale
@MTE
istediğiniz yerden tura katılabilirisiniz.
@mehmet ulaş
sahilde caddebostan belturdan sonraki beltur.

Bu çarşambada tur var katılmak isteyenleri bekleriz. Tur ile ilgili detayları aşağıdaki linkten takip edebilirsiniz.
(link)

myurtgezer

Üye
Tepki
18
Bisiklet
Cannondale
Merhaba Arkadaşlar ,

Bu hafta da pedalşörler bisiklet grubu olarak klasik kartal sürüşünü gerçekleştireceğiz. Bisiklete yeni başlıyan , sahilde toplu sürüş yapmak isteyen herkezi bekleriz. Bu hafta forumdada bulunan deltaadamın gıyabında doğum günü kutlaması da yapılacaktır. Aşağıdaki linktenden de bilgi alabilirsiniz.

(link)

myurtgezer

Üye
Tepki
18
Bisiklet
Cannondale
(link) ilgilenen arkadaşlara bu akşam pedalşörler büyükadada pedallıyacaktır.

Tepki
8
Bisiklet
Carraro
Pedalşörler bir bisiklet grubu harici bir aile resmen çok renkli bir grup istanbulda bi kaç turlarına katılma fırsatım oldu güzel insanlarla tanışma fırsatım oldu gerçekten herkes harika. bir çok bisiklet kullanıcısı görüyorum bence çarşamba akşamları buraya ayırmak gerçekten mantıklı bir seçim sizde göreceksiniz :)